• Неодамнешно
Евтини Солидна Едноставна Модерната Мода Вертикална лента Розова Сива Позадина 3d Ткаенина Дневна Соба и Спална соба во ЖИВО позадина Ѕид Позадина

Евтини Солидна Едноставна Модерната Мода Вертикална лента Розова Сива Позадина 3d Ткаенина Дневна Соба и Спална соба во ЖИВО

DEN 1200.00

Количината на стоката
Това е достапна


Оризова бела 9983
Сребро сина 9982
Пинк 9981
Сина, сива 9987
Злато 9985

Клучни карактеристики

Димензии:
5.3㎡
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Број На Модел На:
FAW144
is_customized:
Yes
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Површински Третман:
Врежана
Бренд Име:
FAWZIYA
Со или без шема:
Со моделот
Се тркалаат ширина (м):
0.53
Ролна Должина (m):
10
Вреднување единица:
јачина
Помошни пакети:
Wallpaper само
Стил:
МОДЕРНАТА ЕДНОСТАВНОСТ
Површинскиот слој технологија:
помош
Применливи Простор:
Дневна соба, спална соба, студија соба, детска соба
Место на Потекло:
Кина
Wallpaper Спецификации:
5.3 метри квадратни / волумен

Слични производи во категоријата