• Неодамнешно
  • -36 %
beibehang Едноставен модерен не-плетени позадина 3d 3d пердув спалната соба полна спрат дневна соба едноставна ТВ позадина позадина

beibehang Едноставен модерен не-плетени позадина 3d 3d пердув спалната соба полна спрат дневна соба едноставна ТВ позадина позадина

DEN 1597.00
DEN 2496.00

Количината на стоката
Това е достапна


Големина : 53 см широк * 10m долго и една ролна од 5.3 квадратни метри Материјал : Не-плетени ткаенини за Употреба : ТВ поставување на ѕид, спална соба ѕид,задниот земјата,дневна соба,дом, канцеларија,продавница, coffee house
ЈС-8901
Повратни информации имам опишано на проектот, како и што можам. Доколку сум пропуштил нешто, ве молам дозволете ми да знам. Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации, ако не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа. Меѓународни Купувачи - ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Клучни карактеристики

Димензии:
5.3㎡
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Број На Модел На:
123
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Површински Третман:
Врежана

Слични производи во категоријата