• Неодамнешно
  • -16 %
Новиот модерен Стерео 3D Позадина Олеснување лист позадина позадина Дневна Соба и Спалната соба на ТВ на Ѕид Позадина Модерна 3D Ѕид Хартија

Новиот модерен Стерео 3D Позадина Олеснување лист позадина позадина Дневна Соба и Спалната соба на ТВ на Ѕид Позадина Модерна

DEN 1766.00
DEN 2102.40

Количината на стоката
Това е достапна


Answer : ___________________________ Note :
оваа позадина големина на една ролна= 0.53 метар(широк) X 10meter(долго)=5.3 Квадратни метри =20.8 во X 394in,Теоретски една ролна може да биде украсена 5 квадратни метри површина
Answer : ___________________________ Note :
Ако ви Бразил купувачи ,
1)се молам да ми кажете вашиот CPF број ,Бидејќи Царинската дека треба
2)молам да ми кажете ,каква боја дали треба или производ ID
3)оваа позадина големина 0.53 метар(широк) X 10meter(долго)=5.3 Квадратни метри=20.8 во X 394in
Тежина : 1.3 кг1.7 kg
1) да ја прифатиме Alipay,
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
8. Време На Испорака :
Кина Мислења (бесплатен превозот) 15-60day друг>60day (3%)
ПРОЗОРЦИ 4-8 ден Fed Ex 4-8day
EMS 7-25day

Клучни карактеристики

Димензии:
5.3㎡
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Шема:
лист
Површински Третман:
Врежана
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Бренд Име:
ЗАДОВОЛСТВО
Број На Модел На:
619
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Стил:
Модерна

Слични производи во категоријата