• Неодамнешно
  • -26 %
Сопствени 3D Steroscopic Позадини Убава Крајбрежје Ѕид Мурали Природа, Пејзаж Ѕидови Трудови за Коридор Ходникот Дневна Соба

Сопствени 3D Steroscopic Позадини Убава Крајбрежје Ѕид Мурали Природа, Пејзаж Ѕидови Трудови за Коридор Ходникот Дневна Соба

DEN 1278.00
DEN 1727.52

Количината на стоката
Това е достапна

Ние го продаде по метар квадратен, не ролни.8 м во должина и 1,6 метри во ширина, што треба да направам? Област = 1. Враќање / поврат : Ако сакате да го размена на објектите што сте ги примиле, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена од денот на добивање на објектот и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Mural позадина. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : јас сакам да се купи еден сет на mural позадината, големината е 1.Тоа ќе се намали во неколку парчиња, со цел дека тоа би можело да одговараат за меѓународен превозот и спаси товар за вас. Не ѕидот налепници.88 м 2 , Па треба цел 3 метри квадратни. Не позадина ролни. Ве молиме да ни кажете на вашиот ѕид големина(Должина&Ширина).
Повратни информации Што ги опишавме на проектот, како и што можам. Не постер. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : дали Е тоа целата mural ? Нема. 2, најчесто поставувани ПРАШАЊА : Ако корисникот не обезбеди информации на големина, Што можеме да направиме? Ако не се обезбедени ни вашите детали ѕид големина во рок од 24 часа, ние ќе се прилагодите на mural позадина како на над стандардната големина. Меѓународни Купувачи - ве Молиме имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. 1, најчесто поставувани ПРАШАЊА : Што е ова позадина? Ова е слика за позадина. Ако ние пропушти нешто, ве молам дозволете ми да знам. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : можете ли Да ми помогне да се направи mural позадина се допаѓа оваа слика? Се разбира, треба да се обезбеди слика и информации за големината и за нас, и thepicture мора да биде јасно! 6 . Најчесто поставувани ПРАШАЊА : дали mural позадина самолепливи? Поради царинските барања, позадина лепак не е вклучена, ве молиме цел од хардвер вашата локална продавница. Ве молиме ни e-mail пред наплата ако не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа. ѕидот mural. Ние ќе ви помогнеме да се пресмета количини ви треба. Се надеваме на вашето разбирање.Сопствени 3 D Steroscopic Позадини Убава Крајбрежје Ѕид Мурали Природа, Пејзаж Ѕидови Трудови за Коридор Ходникот Дневна Соба Често поставувани прашања.

Клучни карактеристики

Димензии:
1 квадратен метар
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Број На Модел На:
RQ1221-04
Функција:
Формалдехид-бесплатно,3D,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Употреба:
Студија
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Функција:
Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Анти-статички
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Стил:
Европа
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Тип:
Текстилни Позадини
Површински Третман:
Врежана
Шема:
Персоналните Прилагодување

Слични производи во категоријата