• Неодамнешно
  • -29 %
Обичај Фото 3D Позадини Природа, Пејзаж Сликарство Мурали Хотелско Лоби за Дневна Соба Дома Decortion Цвеќиња Дрво Ѕид Трудови

Обичај Фото 3D Позадини Природа, Пејзаж Сликарство Мурали Хотелско Лоби за Дневна Соба Дома Decortion Цвеќиња Дрво Ѕид Трудови

DEN 1189.00
DEN 1675.20

Количината на стоката
Това е достапна

Тоа ќе се намали во неколку парчиња, со цел дека тоа би можело да одговараат за меѓународен превозот и спаси товар за вас. 1, најчесто поставувани ПРАШАЊА : Што е ова позадина? Ова е слика за позадина. Ако ние пропушти нешто, ве молам дозволете ми да знам. Mural позадина. Не постер.Ние го продаде по метар квадратен, не ролни.Обичај Фото 3 D Позадини Природа, Пејзаж Сликарство Мурали Хотелско Лоби за Дневна Соба Дома Decortion Цвеќиња Дрво Ѕид Трудови Често поставувани прашања. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : дали Е тоа целата mural ? Нема.88 м 2 , Па треба цел 3 метри квадратни.
Повратни информации Што ги опишавме на проектот, како и што можам. Ние ќе ви помогнеме да се пресмета количини ви треба. Не ѕидот налепници. 2, најчесто поставувани ПРАШАЊА : Ако корисникот не обезбеди информации на големина, Што можеме да направиме? Ако не се обезбедени ни вашите детали ѕид големина во рок од 24 часа, ние ќе се прилагодите на mural позадина како на над стандардната големина. Меѓународни Купувачи - ве Молиме имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : јас сакам да се купи еден сет на mural позадината, големината е 1. Враќање / поврат : Ако сакате да го размена на објектите што сте ги примиле, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена од денот на добивање на објектот и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Ве молиме да ни кажете на вашиот ѕид големина(Должина&Ширина). Најчесто поставувани ПРАШАЊА : дали mural позадина самолепливи? Поради царинските барања, позадина лепак не е вклучена, ве молиме цел од хардвер вашата локална продавница. ѕидот mural. Не позадина ролни.8 м во должина и 1,6 метри во ширина, што треба да направам? Област = 1. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : можете ли Да ми помогне да се направи mural позадина се допаѓа оваа слика? Се разбира, треба да се обезбеди слика и информации за големината и за нас, и thepicture мора да биде јасно! 6 . Ве молиме ни e-mail пред наплата ако не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа.

Клучни карактеристики

Димензии:
1 квадратен метар
Број На Модел На:
RQ1221-02
Тип:
Текстилни Позадини
Функција:
Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,3D,Формалдехид-бесплатно
Материјал:
Дрво влакна позадина
Функција:
Чад-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Топлинска Изолација,Звук-Апсорбирање,Анти-статички
Стил:
Европа
is_customized:
Yes
Употреба:
Забава,Трговија,Администрација,Апарати За Домаќинство
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Шема:
Персоналните Прилагодување
Употреба:
Студија
Површински Третман:
Врежана
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Површински Третман:
Врежана
Употреба:
Влезот ,Коридор

Слични производи во категоријата