• Неодамнешно
  • -35 %
3D грчки Тремот Вратата Налепница Позадина Имитација Ѕид Налепница Спалната соба Дневна Соба Dinning Соба Дома Декор Ѕидни Постери

3D грчки Тремот Вратата Налепница Позадина Имитација Ѕид Налепница Спалната соба Дневна Соба Dinning Соба Дома Декор Ѕидни Постери

DEN 936.00
DEN 1439.52

Количината на стоката
Това е достапна


3 D грчки Тремот Вратата Налепница Позадина Имитација Ѕид Налепница Спалната соба Дневна Соба Dinning Соба Дома Декор Ѕидни Постери
2 Парчиња/Set Креативни DIY 3 D Вратата Ѕид Налепници Ставка Опис Налепница Лист Големина : 2 парчиња на 38.5x200 cm Заврши Големина : 77cm x 200 cm Тип на Производ : Креативни DIY 3 D Вратата Ѕид Налепници Материјал : ЕКО-пријателски ПВЦ Игран : Лесно ракување, Заштита на Животната средина, Трајни Внимание : 1. Производот сте го добиле се состои од 2 одделни делови 2. Овој Објект е DIY Производ, Тоа треба да се стави заедно со себе. 3. Производот е само погодна за мазна и дури и површината, не се погодни за тешки и сложени површината Топло совети : Производот може да се појави разлика од себе, како резултат на различните компјутерски екран поставување и осветлување ефект кога е направена фотографијата. Ве молиме погледнете за вистински производ во боја. Пакет Листа 2 Парчиња/Set ПВЦ Налепници

Клучни карактеристики

Полнење Единица:
Usd/Ролна
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Површински Третман:
Хартиените Тапети
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,3D,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Бренд Име:
AWOO
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Број На Модел На:
DM076
Материјал:
Хартија
Стил:
Модерна
Шема:
Персоналните Прилагодување
Тип:
Винил Позадини
Класификација:
wallpaper
Сценарија:
вратата налепница
Спецификација:
2pcs
Тема:
Шема
Материјал:
ПВЦ
Погоден за:
Мазна површина, па дури и

Слични производи во категоријата