• Неодамнешно
  • -24 %
beibehang ПВЦ водоотпорен позадина градина топло флорални спалната соба самолепливи позадина градина позадина дом

beibehang ПВЦ водоотпорен позадина градина топло флорални спалната соба самолепливи позадина градина позадина дом

DEN 1313.00
DEN 1728.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки.
3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер , пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата.8 метри * (ширина) 1. g : должината на редот е 10 метри. Answer : ___________________________ Note : не Може да се користи на ѕид
57
26-1
204
5005
Gypsophila
912
8023
5035
5066
8168
8061
6031
8006
Јавор лисја
S hipment :
Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда.

Клучни карактеристики

Димензии:
45cmX1000cm
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,3D,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Употреба:
Кујна
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Тип:
Винил Позадини
Број На Модел На:
GB0511

Слични производи во категоријата