• Неодамнешно
  • -20 %
Beibehang Кинески гроздобер зрнеста хартија не-плетени дневна соба во ЖИВО позадина ѕид позадина спална соба декорација 3d позадина се тркалаат

Beibehang Кинески гроздобер зрнеста хартија не-плетени дневна соба во ЖИВО позадина ѕид позадина спална соба декорација 3d позадина

DEN 1402.00
DEN 1752.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ќе добиете wallpaper дека може да има некои огради или завршува, но не влијае на залепите на ѕидот. 2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач. Па нормално превозот време : во САД се : 7-23 работни дена АУ : 7-23 работен ден Европа : 7-25 работни дена Бразил : 30-60 дена руски : 30-90 работни дена Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака.3 квадратни.Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата. Повратни информации : 1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Материјал : ПВЦ Големина : 33ft × 1.
Производ на логото екранот
. Заеднички царински давачки Ние не сноси никаква тарифи. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Данок : Ние не сме одговорни за било царина. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна.4 квадратни.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор. Бојата може да се промени поради затворен осветлување, фотографијата на ѕидот за повикување само. Купат доволно ролни во време за да бидете сигурни дека тие доаѓаат од иста серија за да се избегне боја.Русија клиент бара целосно име и презиме. Често поставувани прашања за боја Вистински фотографии и слики покажуваат мала количина на боја отстапување Позадина детали покажуваат боја 1 ↓↓ боја 2 ↓↓ боја 3 ↓↓ боја 4 ↓↓ боја 5 ↓↓ боја 6 ↓↓ Испорака : Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда.m (во метри) Користи : дневна соба, спална соба, студија, децата соба, ТВ позадина забелешка : Wallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од локалните хардвер продавница. 3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер , пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Било увозни давачки или такси се купувачот 's одговорност.ft (нозе) Големина : 10m × 0.

Клучни карактеристики

Димензии:
1 Волумен
Број На Модел На:
позадина се тркалаат
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,3D,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Стил:
кинески стил
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Површински Третман:
Врежана

Слични производи во категоријата