• Неодамнешно
  • -26 %
Стереоскопски 3D Позадини Дома Декор Цвеќе Современи Бела Мурали Цвеќиња Ѕидови Трудови Хотел за Дневна Соба и Ходникот Коридор

Стереоскопски 3D Позадини Дома Декор Цвеќе Современи Бела Мурали Цвеќиња Ѕидови Трудови Хотел за Дневна Соба и Ходникот Коридор

DEN 1252.00
DEN 1692.48

Количината на стоката
Това е достапна

Најчесто поставувани ПРАШАЊА : можете ли Да ми помогне да се направи mural позадина се допаѓа оваа слика? Се разбира, треба да се обезбеди слика и информации за големината и за нас, и thepicture мора да биде јасно! 6 .8 м во должина и 1,6 метри во ширина, што треба да направам? Област = 1. Не ѕидот налепници. Ако ние пропушти нешто, ве молам дозволете ми да знам.
Повратни информации Што ги опишавме на проектот, како и што можам. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : јас сакам да се купи еден сет на mural позадината, големината е 1.Стереоскопски 3 D Позадини Дома Декор Цвеќе Современи Бела Мурали Цвеќиња Ѕидови Трудови Хотел за Дневна Соба и Ходникот Коридор Често поставувани прашања. Не постер. Ве молиме да ни кажете на вашиот ѕид големина(Должина&Ширина).Ние го продаде по метар квадратен, не ролни. ѕидот mural. Ние ќе ви помогнеме да се пресмета количини ви треба.Тоа ќе се намали во неколку парчиња, со цел дека тоа би можело да одговараат за меѓународен превозот и спаси товар за вас. 1, најчесто поставувани ПРАШАЊА : Што е ова позадина? Ова е слика за позадина. Не позадина ролни. Ве молиме ни e-mail пред наплата ако не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа. Се надеваме на вашето разбирање. 2, најчесто поставувани ПРАШАЊА : Ако корисникот не обезбеди информации на големина, Што можеме да направиме? Ако не се обезбедени ни вашите детали ѕид големина во рок од 24 часа, ние ќе се прилагодите на mural позадина како на над стандардната големина. Mural позадина.88 м 2 , Па треба цел 3 метри квадратни. Враќање / поврат : Ако сакате да го размена на објектите што сте ги примиле, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена од денот на добивање на објектот и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Меѓународни Купувачи - ве Молиме имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : дали Е тоа целата mural ? Нема. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : дали mural позадина самолепливи? Поради царинските барања, позадина лепак не е вклучена, ве молиме цел од хардвер вашата локална продавница.

Клучни карактеристики

Димензии:
1 квадратен метар
Тип:
Текстилни Позадини
Функција:
Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,3D,Формалдехид-бесплатно
Материјал:
Дрво влакна позадина
Функција:
Чад-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Топлинска Изолација,Звук-Апсорбирање,Анти-статички
Стил:
Европа
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
RQ1221-14
Употреба:
Забава,Трговија,Администрација,Апарати За Домаќинство
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Шема:
Персоналните Прилагодување
Употреба:
Студија
Површински Третман:
Врежана
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Површински Третман:
Врежана

Слични производи во категоријата