• Неодамнешно
  • -20 %
beibehang de papel parede 3d тротоарите Боја круг Дневна Соба и Спалната соба Позадина За деца соба ѕид хартија се тркалаат дома декор

beibehang de papel parede 3d тротоарите Боја круг Дневна Соба и Спалната соба Позадина За деца соба ѕид хартија се тркалаат дома

DEN 1382.00
DEN 1728.00

Количината на стоката
Това е достапна


Материјал : не ткаени
Големина : 33ft x 1.74 ft =57.4 квадратни.ft (со нозете), 10m х 0.53 m =5.3 квадратни.m (од метар)
Дизајн повторување : Прибл 1.48 нозе
Употреба : Дневна соба, Постелнина соба, Студија, Децата' соба, ТВ Позадина
Answer : ___________________________ Note :
Wallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница.
Боја на ѕвонење може да се разликува поради светлина во собата, слики за на ѕид за повикување само.
Купат доволно ролни во време за да бидете сигурни дека тие доаѓаат од иста серија за да се избегне боја разлика.
Позадина ќе добиете може да има некои брчки на тоа, или и двете цели, но тоа не ефект во потрага по лепење на ѕидот
EN2151 ↓↓↓
EN2154 ↓↓↓
EN2152 ↓↓↓
EN2155 ↓↓↓
EN2153 ↓↓↓
S hipment :
Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда.Времето за испорака зависи
на дестинација и друг фактор. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач. Па нормално превозот време : во САД се : 7-23 работни дена АУ : 7-23 работен ден Европа : 7-25 работни дена Бразил : 30-60 дена руски : 30-90 работни дена Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки.
Данок : Ние не сме одговорни за било царина. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата.Русија клиент бара целосно име и презиме. Повратни информации :
1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна.
3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер , пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро.
Позадина на ЛОГОТО екранот

Клучни карактеристики

Димензии:
5.3㎡
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Употреба:
Постелнината Соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Тип:
Хартиените Тапети
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
A0225

Слични производи во категоријата