• Неодамнешно
  • -25 %
3D Стерео Врежана Дрво Влакна Личност Позадина Ретро Кафе Ресторан Кујна Креативни Водоотпорен Задебелена Винил Тапет

3D Стерео Врежана Дрво Влакна Личност Позадина Ретро Кафе Ресторан Кујна Креативни Водоотпорен Задебелена Винил Тапет

DEN 1291.00
DEN 1720.80

Количината на стоката
Това е достапна


- Ако се руски пријател, ве молиме испратете ни го вашето целосно име и презиме т о направи shippment непречено.Користете паста четка или боја ролери да се применуваат ставете половина од хартија, која останува рамни на масата, да бидат сигурни дека за да се покријат секоја педа. Овој процес се нарекува " резервација.5 Kg/Парче/Тркалаат Боја : BS743-01. Најдете ексклузивни вкус на вашиот дом, тука !
Предмет Бр.Поставете хартија настрана во чисто место за не повеќе од 5 минути пред да виси тоа.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор.
BS743-01
BS743-02
BS743-03
BS743-04
Некои купувачи исто така recomand овие.Истурете течни лепила директно во кофа или ролери послужавник. Нека едниот крај на хартија пораз преку работ на масата. Забелешка вашиот омилен производ во боја под цел , во спротивно ние ќе брод боја на случајно.3 Метри Квадратни /Парче/Тркалаат 32. Не постои било лепак или испуштање во прав на задната страна на Позадина. Ние не сме одговорни за било царина.
- Ако се Бразилецот пријател, ве молиме испратете ни го вашиот CPF или CNPJ број под цел. Микс позадина паста што доаѓа како прав во посебен кофа пред да го фрлаат во корпата или ролери фах ќе се користи за работа. Големина : 0. Некои новини, како што се винил поддржани или лесни, бараат одредена паста.
PS :
- Ако купите повеќе од 2 ролни , во многу земји, ние може да ви понуди бесплатен превозот со DHL или Fedex.Пати следниот дел кон себе, а потоа свитка две половини против едни со други, да се биде многу внимателен да не браздата на хартија. Ве молиме да се подготви лепак или испуштање во прав во пресрет на објавување на позадината.Бидете сигурни дека ќе имаат точни адхезивна паста за работа. Промешајте и со мешање се држи за да се отстранат сите грутки, но не толку добро што ќе се стави на многу на воздух во микс. Се надеваме на вашето разбирање.05 квадратни метри Употреба : дневната соба/Спалната соба/Студија/Дете соба/ТВ Софа во Позадина
Ве молиме прочитајте подолу внимателно : Тоа не е само-лепило позадина .Лежеше на лента од позадина - за веќе да се намали големината, моделот страна надолу - на долг, рамен, сува маса (табела нема да остане суво за долго).

Клучни карактеристики

Димензии:
5.3㎡
Функција:
Отпорен на вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,Формалдехид-бесплатно
Функција:
Мувла-Доказ,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Водоотпорен,Топлинска Изолација,Звук-Апсорбирање,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Употреба:
Кујна
Материјал:
Дрво влакна позадина
Шема:
Yes
is_customized:
Yes
Тип:
Винил Позадини
Употреба:
Забава,Администрација,Трговија,Апарати За Домаќинство
Бренд Име:
jiadou
Стил:
Гроздобер
Површински Третман:
Печатени
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Број На Модел На:
BS743

Слични производи во категоријата