• Неодамнешно
  • -26 %
3d слоевит простор phalaenopsis позадина Mural Позадини Позадина Сликарство Дневна Соба и Спалната соба на Модерните Тапети Дома Декорација

3d слоевит простор phalaenopsis позадина Mural Позадини Позадина Сликарство Дневна Соба и Спалната соба на Модерните Тапети Дома

DEN 888.00
DEN 1200.00

Количината на стоката
Това е достапна

3d слоевит простор phalaenopsis позадина Mural Позадини Позадина Сликарство Дневна Соба и Спалната соба на Модерните Тапети Дома Декорација Почитувани купувачот ,оваа цена е за еден метар квадратен,кога вашиот игра цел ,ве молиме Оставете порака за вашата големина .ширина и висина. На пример, големина : , ширина 3 метри,висина од 2,3 метри . Површина : 3m*2.3 m=6.9=7 метри квадратни. Ви треба за да купите 7 метри квадратни (7 парчиња). Потоа,целата шема направени од 7 метри квадратни. Количина : 1 квадратен метар = 140cm (W) x 70cm (H) или 100cm (W) x 100cm (H) Количина : 2 квадратен метар = 200cm (W) x 100cm (H) или 100cm (W) x 200cm (H) Количеството : 3 квадратен метар = 208cm (W) x 146cm (H) или 146cm (W) x 208cm (H) Количеството : 4 квадратен метар = 200cm (W) x 200cm (H) или 260cm (W) x 150cm (H) Количина : 5 квадратен метар = 250cm (W) x 200cm (H) или 200cm (W) x 250cm (H) Количеството : 6 квадратен метар = 300cm (W) x 200cm (H) или 200cm (W) x 300cm (H) Количеството : 7 квадратен метар = 300cm (W) x 250cm (H) или 250cm (W) x 300cm (H) Количеството : 8 квадратен метар = 400cm (W) x 200cm (H) или големина Количина : 9 квадратен метар = 350cm (W) x 260cm (H) или големина Количина : 10 квадратен метар = 360cm (W) x 280cm (H) или големина Количина : 12 квадратен метар = 400cm (W) x 300cm (H) или големина Кога ќе се создаде одредена нарачка, ве молиме оставете порака за ширина и висина во ред
2 1 12
973548826934033 Попуст 50% Исклучување Корист за нашите VIP корисниците US $ 25.00 /метар квадратен US $ 25.00 /метар квадратен US $ 25.00 /метар квадратен US $ 25.00 /метар квадратен US $ 25.00 /метар квадратен US $ 25.00 /метар квадратен US $ 25.00 /метар квадратен US $ 25.00 /метар квадратен US $ 29.00 /метар квадратен US $ 25.00 /метар квадратен US $ 25.00 /метар квадратен US $ 29.90 /метар квадратен US $ 28.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 25.00 /метар квадратен
22

Клучни карактеристики

боја:
embossment хартија, свила крпа, Неткаени
Димензии:
custom size
Функција:
Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,3D
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Број На Модел На:
w15296705
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Забава,Администрација,Трговија,Апарати За Домаќинство
Материјал:
Дрво влакна позадина
Стил:
Модерна
Функција:
Чад-Доказ,Влага-Доказ,Звук-Апсорбирање,Анти-статички,Soundproof,Водоотпорен
Бренд Име:
ANNAGOODS
Тип:
Хартиените Тапети
Површински Третман:
Печатени
Шема:
Yes
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата