• Неодамнешно
  • -49 %
beibehang Европската нафта сликарство прекрасна ангел влезот ѕид обичај големи mural зелена позадина de papel parede став quarto

beibehang Европската нафта сликарство прекрасна ангел влезот ѕид обичај големи mural зелена позадина de papel parede став quarto

DEN 734.00
DEN 1440.00

Количината на стоката
Това е достапна

depois де obter o seu tamanho confirmado e материјал, vamos organizar на produção e entrega о mais rápido possível
. · Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. superfície brilhante. graças
16 tamanho padrão disponíveis : 1 метро quadrado = 140 cm (W) x 70. Анти-mofo тер Notado : й uma espécie де mural de papel parede personalizado.
Descrição не produto
Descrição не produto Внимание ќе процесот на нарачка во рок од 7 дена по расчисти исплата. amigos russos, por корист на сос служ fornecer seu nome completo; Brizilian amigo, por корист на сос служ fornecer о numero не seu CPF.os compradores devem ler- : de papel parede de papel parede preço : r $/метро quadrado. por доктор de um tamanho muito pequeno 6 Материјал : prata pano де Флеш (padrão де материјал) /HD não-tecido de papel/padrão де Couro/Não-tecido de papel/трева textura/alívio 3d características efeito : sentido tridimensional не форте. Анти-umidade. todo о tamanho не mural de papel parede й став todo о padrão. você precisa comprar 8 metros quadrados, quando você faz на ordem.05 m em ambos os де altura e largura quando você calcular. Ве молиме.
nós não somos responsáveis por qualquer direito aduaneiro де importação, mas geralmente nós poderia declarar о храбри mais baixo став ajudá-еве еден pagar menos оу até mesmo não ser taxado. де алта qualidade. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори веднаш штом е возможно ве Молиме да не т се двоумеше да не контактирате ако у не се задоволни со вашата нарачка , ние ќе ги реши сите проблеми со u .

Клучни карактеристики

Димензии:
1m2
Функција:
Мувла-Доказ,Топлинска Изолација,Огноотпорни,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Звук-Апсорбирање,Анти-статички,Soundproof
Материјал:
Растенијата
Функција:
Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,Mildew Отпорни,Формалдехид-бесплатно
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Забава,Администрација,Трговија,Апарати За Домаќинство
Бренд Име:
beibehang
Тип:
Хартиените Тапети
Површински Третман:
Печатени
Број На Модел На:
хаи
Шема:
Yes
Стил:
Европа
is_customized:
Yes
боја:
15868408

Слични производи во категоријата