• Неодамнешно
  • -42 %
beibehang Сопствена позадина Европската олеснување убави скулптури модерната мода 3D позадина во ЖИВО позадина ѕидното сликарство

beibehang Сопствена позадина Европската олеснување убави скулптури модерната мода 3D позадина во ЖИВО позадина ѕидното сликарство

DEN 724.00
DEN 1248.00

Количината на стоката
Това е достапна

Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : За Царинска Тарифа Ние не презема никаква царина.53 m W позадина ролни ПРАШАЊА и одговори : Како да го залепите оваа позадина? Ставете тоа. Тоа е водоотпорен и здрав и многу силна
. Ние ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина и цената на најчесто поставувани ПРАШАЊА : купувачи наредено да ја напуштат. Купувачот ќе добие соодветната големина Количина : 1 = 1 s quare метар = 140cm (W) x 70cm (H) (4'3 "x 2'3") ft Количина : 2 = 2 s quare метар = 200cm (W) x 100cm (H) (6'5 "x 3'2") ft Количина : 3 = 3 s quare метар = 208cm (W) x 146cm (H) (6'8 "x 4'8") ft Количина : 4 = 4 s quare метар = 200cm (W) x 200cm (H) (6'5" x 6'5 ") ft Количина : 5 = 5 s quare метар = 250cm (W) x 200cm (H) (7'6 " x6'5 ") ft Количина : 6 = 6 s quare метар = 300cm (W) x 200cm (H) (9'8" x 6'5 ") ft Количина : 7 =7 s quare метар = 300cm (W) x 250cm (H) (9'8 "x 8'2") ft Количина : 8 =8 s quare метар = 400cm (W) x 200cm (H) (13'6 "x 6'5") ft Количина : 9 =9 s quare метар = 350cm (W) x 260cm (H) (11'4 "x 8'7") ft Количина : 10 = 10 s quare метар = 360cm (W) x 280cm (H) (11'8 "x 9'2") ft Количина : 12 =12 s quare метар = 400cm (W) x 300cm (H) (13'6 "x 9'8") ft Количина : 16 =16 s quare метар = 500cm (W) x 320cm (H) (16'4 "x 10'5") ft
Други големина . 3 : Пополнете ги деталите . Најчесто поставувани ПРАШАЊА : За боја Вистински фотографии и слики се покаже присуство на мала количина на боја отстапување Опис на Производот Изберете материјали: најдобри. Не големина информации.Треба да се цел Количество : 5 ПРАШАЊА : Што оваа позадина? Ова е слика за позадина.
Купувачот мора да ги прочитате :
mural позадина цена : $ / метар квадратен. Не ролни. Купувачот цел различна количина.на OK Ширина x висина = квадратни метри (квадратни метри) 1 квадратен метар=10.
1 s quare метар = 1pcs.

Клучни карактеристики

Димензии:
1 квадратен метар
Функција:
Отпорен на вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,3D,Формалдехид-бесплатно
Функција:
Мувла-Доказ,Огноотпорни,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Водоотпорен,Топлинска Изолација,Звук-Апсорбирање,Анти-статички
Тип:
Текстилни Позадини
Бренд Име:
beibehang
Текстилна Тапета Материјал:
Предиво
Стил:
Класичен
Шема:
Флорални
Број На Модел На:
13812789
is_customized:
Yes
Употреба:
Забава,Трговија,Администрација,Апарати За Домаќинство
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Површински Третман:
Печатени
Употреба:
Постелнината Соба
Материјал:
свила позадина

Слични производи во категоријата