• Неодамнешно
Обичај цветни тапети, тропски растенија остава фреско за дневна соба и спалната соба софа во позадина ѕид декорација позадина

Обичај цветни тапети, тропски растенија остава фреско за дневна соба и спалната соба софа во позадина ѕид декорација позадина

DEN 1200.00

Количината на стоката
Това е достапна


Обичај цветни тапети, тропски растенија остава фреско за дневна соба и спалната соба софа во позадина ѕид декорација позадина
Опис На позадината е прилагодена според вашите ѕид големина (Висина и Ширина).Нашата позадина продажба по квадратен метар. ве молиме место на цел се однесуваат на следниве caculation метод : 1 единица=1 метар квадратен.Нарачката единица=висина*ширина.На пример, големина : висина од 2.5 метри, широчина од 3 метри. Површина : 2.5 m*3.0 m=7.5 метри квадратни. Ви треба за да купите 8 квадратни метри (8 парчиња). Потоа,целата шема направени од 7.5 метри квадратни. Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ни остави порака или да ја испратите e-mail, која ги вклучува позадина висина и ширина ви се случува да ред и превозот адреса, а потоа ние ќе ви испратиме понуда, во прв пат. Имате било какви прашања, добредојдовте да контактирате со услуга за клиентите. Ви благодариме.

Клучни карактеристики

боја:
Врежана, Свила ткаенина, памук платно, Полиестер платно
Функција:
Мувла-Доказ,Влага-Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Водоотпорен
Функција:
Отпорен на вода,Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,Mildew Отпорни,3D,Формалдехид-бесплатно
Број На Модел На:
16843462
Стил:
Југоисточна Азија
Тип:
Текстилни Позадини
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Забава,Трговија,Апарати За Домаќинство
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Површински Третман:
Печатени
Материјал:
свила позадина
Шема:
Флорални
Текстилна Тапета Материјал:
Собираат
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ЛУ ЧЕН YI КУЌА

Слични производи во категоријата