• Неодамнешно
  • -21 %
DY118 арапски Исламската Исламската Уметност Винил Ѕид Decals Цитати Дома Декор Водоотпорен Налепница Ѕидот На Спалната соба Позадина

DY118 арапски Исламската Исламската Уметност Винил Ѕид Decals Цитати Дома Декор Водоотпорен Налепница Ѕидот На Спалната соба

DEN 458.00
DEN 579.36

Количината на стоката
Това е достапна


945854877810443
DY118 арапски Исламската Исламската Уметност Винил Ѕид Decals Цитати Дома Декор Водоотпорен Налепница Ѕидот На Спалната соба

Клучни карактеристики

боја:
сина, црна
Функција:
Топлинска Изолација,Мувла Доказ,Влага-Доказ,Звук-Апсорбирање,Анти-статички,Soundproof,Водоотпорен
Функција:
Самолепливи,животна Средина Пријателски,Mildew Отпорни,Формалдехид-бесплатно
Тип:
Винил Позадини
Употреба:
Забава,Администрација,Трговија,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Шема:
Персоналните Прилагодување
Материјал:
Хартија
Стил:
Класичен
Бренд Име:
AWOO
Број На Модел На:
DY118
Материјал:
Винил
Објектот:
Исламската Уметност Винил Ѕид Decals
Производ големина:
Две Големини
ОЕМ:
Yes
Пакување:
Транспарентен OPP
Дело Трансфер Филм:
Yes
Обликот:
Исламот Calligraphy
Е Прилагодена:
Yes
Diy декорација:
Отстранлив мода ѕид оркестарот
Примена:
Дневната Соба / Спалната Соба / Канцеларија / Дете

Слични производи во категоријата