• Неодамнешно
  • -45 %
beibehang Обичај мурали 3d стерео фото позадина Естетски 3d медитеранот цвеќиња пеперутка накит во живо позадина 3d позадина

beibehang Обичај мурали 3d стерео фото позадина Естетски 3d медитеранот цвеќиња пеперутка накит во живо позадина 3d позадина

DEN 713.00
DEN 1296.00

Количината на стоката
Това е достапна

Тоа ќе биде сече многу парчиња во цел дека тоа може да одговараат за меѓународен превозот. И на средината на преклопување дел, користете владетел и нож за да се намали вишокот дел и излупете ги исклучи.

Клучни карактеристики

Димензии:
1 M2
Функција:
Мувла-Доказ,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Водоотпорен,Топлинска Изолација,Звук-Апсорбирање,Анти-статички
Функција:
Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,3D,Формалдехид-бесплатно
Материјал:
Дрво влакна позадина
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Yes
Стил:
Европа
is_customized:
Yes
Употреба:
Забава,Администрација,Трговија,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Број На Модел На:
15505270
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Тип:
Хартиените Тапети
Површински Третман:
Печатени

Слични производи во категоријата