• Неодамнешно
Исламската Ѕид Налепница Муслиманските Арапски Bismillah Куранот Calligraphy Дома Decals Vinyal Mural Дневна Соба Оркестарот Дома Позадина

Исламската Ѕид Налепница Муслиманските Арапски Bismillah Куранот Calligraphy Дома Decals Vinyal Mural Дневна Соба Оркестарот

DEN 315.84

Количината на стоката
Това е достапна


945854877810443
Модел Бр. : Исламот-4
Големина : 57x70 cm
Материјал : не-toxi еколошки ПВЦ
Карактеристики :
1. Договор за декорација . одговараат за било чиста мазна ѕид , плочки, windows, метал,плакар, пластични
2. Лесен за употреба и отстранување
3. Модерен дизајн и висок квалитет
4. Издржливи, перат и изрибан (мека четка).
Ве молиме Изберете 1 Боја s на вашиот decal
од боја шема
~~~ Можете да го направите со испраќање на нас или порака
со оставање на Белешка со продавачот за време на работа

Клучни карактеристики

боја:
Црна
Функција:
Топлинска Изолација,Мувла Доказ,Влага-Доказ,Звук-Апсорбирање,Анти-статички,Soundproof,Водоотпорен
Функција:
Самолепливи,животна Средина Пријателски,Mildew Отпорни,Формалдехид-бесплатно
Тип:
Винил Позадини
Употреба:
Забава,Администрација,Трговија,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Шема:
Персоналните Прилагодување
Материјал:
Хартија
Стил:
Класичен
Бренд Име:
AWOO
Број На Модел На:
Г.С.-26
боја:
сите бои на дијаграм
Материјал:
Винил ПВЦ налепница

Слични производи во категоријата