• Неодамнешно
  • -45 %
beibehang 3D подводниот свет океанот децата соба сопствени модни личност свилен de papel parede позадина позадина behang

beibehang 3D подводниот свет океанот децата соба сопствени модни личност свилен de papel parede позадина позадина behang

DEN 739.00
DEN 1344.00

Количината на стоката
Това е достапна

Mural позадина.
Купувачот мора да ги прочитате :
mural позадина цена : $ / метар квадратен.

Клучни карактеристики

Димензии:
1 квадратни метри
Функција:
Отпорен на вода,Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,Mildew Отпорни,Формалдехид-бесплатно
Стил:
Медитеранот
Функција:
Топлинска Изолација,Мувла Доказ,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Водоотпорен
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Текстилни Позадини
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Забава,Администрација,Трговија,Апарати За Домаќинство
Бренд Име:
beibehang
Површински Третман:
Печатени
Материјал:
свила позадина
Шема:
Yes
Број На Модел На:
13918036
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата