• Неодамнешно
  • -42 %
beibehang Големи сопствена позадина модерната мода фантазија цвеќиња цвеќиња позадина ѕид de papel parede infantil menina

beibehang Големи сопствена позадина модерната мода фантазија цвеќиња цвеќиња позадина ѕид de papel parede infantil menina

DEN 724.00
DEN 1248.00

Количината на стоката
Това е достапна


1 s quare метар = 1pcs.

Клучни карактеристики

Димензии:
1m2
Бренд Име:
beibehang
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Хартиените Тапети
Број На Модел На:
123
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Стил:
Модерна
Материјал:
Растенијата
Површински Третман:
Врежана
Шема:
Персоналните Прилагодување
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
луо:
13242186

Слични производи во категоријата