• Неодамнешно
  • -42 %
beibehang Големи сопствена позадина црвениот цвет haiga mulberry афион цвет маслото позадина ѕидното сликарство papel parede

beibehang Големи сопствена позадина црвениот цвет haiga mulberry афион цвет маслото позадина ѕидното сликарство papel parede

DEN 724.00
DEN 1248.00

Количината на стоката
Това е достапна

· Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. · Ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 4-5stars. · Ве молиме не т се двоумеше да не контактирате ако у не се задоволни со вашата нарачка , ние ќе ги реши сите проблеми со u .Во цел број внатре, напишете ја вашата големина информации 4 : Поднесете вашата цел .

Клучни карактеристики

Димензии:
1m2
Бренд Име:
beibehang
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Хартиените Тапети
Број На Модел На:
123
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Стил:
Модерна
Материјал:
Растенијата
Површински Третман:
Врежана
Шема:
Персоналните Прилагодување
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
луо:
12786905

Слични производи во категоријата