• Неодамнешно
3d кориснички позадина Цветни растенија кат пвц самолепливи позадина кат 3d позадина кат mural

3d кориснички позадина Цветни растенија кат пвц самолепливи позадина кат 3d позадина кат mural

DEN 2400.00

Количината на стоката
Това е достапна

Step3 : Чекор по чекор на сите подот. Ако изберете DHL, Fedex, EMS, aramex превозот ќе биде побрзо, обично 7-15 дена.
4 Материјал карактеристика
5 Изградба lllustration
Step1 : Чистење на теренот и мазна конкавна и conve.2 m Широк =2.76 м2 заокружување. Step2 : Проверете бојата на подот големина спојување се поклопуваат со (2-3cm). Треба да се цел Количество : 7
Долго =4m Широк =2m 4m 2м x = 8 м2 заокружување.02539 м)
( Долг и Широк ). Чекор 4 : Ножот за сечење и спојување на вишокот на аголна материјал том освен поклопуваат со (2-3cm). Тоа е многу важно за нас да изберете правилно и совршено. Треба да се цел Количество : 7
Долго =4m Широк =2m 4m 2м x = 8 м2 заокружување. Ве молиме да ни каже. Треба да се цел Количество : 8
(1feet=0. Ви благодариме!
Што треба да знаете :
Долги x Широк = Квадратни метри
Како да се одвива со цел : На пример : треба да се подот
Долго=2.36 м2 заокружување.76 м2 заокружување.
Ние ќе се прилагодите за вашата големина .8 m Широк=1.
Ви благодариме за доаѓање и lood очекувам да вашиот следен wisit!
. Треба да се цел Количество : 8
(1feet=0. Превозот време за Бразил ќе биде 40-70days или подолго поради строгите локалните царински преглед. Треба да се цел Количество : 5
Долго =3.36 м2 заокружување.
6 Испорака Thme
e Packet во САД : 8-20 дена Кина Пост Воздух Mail : Околу 45 работен Ден Превозот време за Русија ќе биде 30-50days или подолго поради строгите локалните царински преглед.5 kg/метар квадратен
Состојба : 100% Сосема нов и Висок квалитет
Lengthx Width = квадратни метри = Цел Количина
Го прилагодите големина е :
Во моментов, неговата цена е 1 метар квадратен ,што може да се измери декорација на простор за првиот, тогаш знаете колку квадратни метри mural дали би сакале да се шминка, конечно ве молиме забелешки вашите детали за големината Долго__ __ __ м, Широк__ __ __м, пред да плаќаат за тоа. Треба да се цел Количество : 5
Долго =3.2 m Широк =2.8 m Широк=1.02539 м)
Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен да нарачате 1 метар квадратен, Бидејќи тоа е многу мали димензии,
ако цел 1 метар квадратен ,јас ќе брод 125cm(L) X 80см(W) (4'1" X 2'7")нозе
1 Производи покаже
2 Производ Мерење големина
3 Купувачи мора да се прочита
Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m 2 , Бидејќи многу мали димензии,
1 квадратен метар големина е 125cm(L) X 80см(W) (4'1" X 2'7")нозе
Долги x Широк = Квадратни метри
Како да се одвива со цел : На пример : треба да се подот
Долго=2.

Клучни карактеристики

Димензии:
персонализација на купувачот големина
Бренд Име:
слика во слика
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Огноотпорни,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Стил:
Модерна
Материјал:
Пластични
Шема:
Персоналните Прилагодување
Број На Модел На:
18005
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Кат
Материјал:
ПВЦ
Големина:
customize for buyer size
Делокруг на примена:
Дневна Соба,Постелнина Соба,Студија,Децата' Соба,Свадба Куќа,Старешини' Соба
Стил:
Модерна,Класични,Земја,За Деца,Европа,Гроздобер,Пастирски

Слични производи во категоријата