• Неодамнешно
  • -49 %
Цвет лозата тули лак дрвен мост сценографијата 3D TV позадина ѕид mural фото позадина Дома Декорација

Цвет лозата тули лак дрвен мост сценографијата 3D TV позадина ѕид mural фото позадина Дома Декорација

DEN 734.00
DEN 1440.00

Количината на стоката
Това е достапна

8 метри Висока=1. Треба да се цел Количество : 8
(1feet=0.36 м2 заокружување.
Ние ќе се прилагодите за вашата големина .
Ви благодариме за доаѓање и lood очекувам да вашиот следен wisit!
. Тоа е многу важно за нас да изберете правилно и совршено. Ако изберете DHL, Fedex, EMS, aramex превозот ќе биде побрзо, обично 7-15 дена. 6 : Користете алатка нож, исечете го вишокот дел од страничниот ѕид со крпа за чистење на вишокот на лепило. Треба да се цел Количество : 7
Широк =4m Висока =2m 4m 2м x = 8m 2 заокружување.
Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество На прилагодите големина е : во Моментов, неговата цена е 1 метар квадратен,што може да се измери декорација на простор за првиот, тогаш знаете колку квадратни метри mural дали би сакале да се шминка, конечно ве молиме забелешки вашите детали за големината Ширина__ __ __ м, Heigh __ __ __м, пред да плаќаат за тоа.2 метри Висока =2. 8 : Користете алатка нож прекинувачи и приклучоци во одреден крстот четири недели ќе се намали вишокот. Ви благодариме! Што треба да знаете :
Широк x Висока = Квадратни метри
Како да се одвива со цел : На пример : треба да ѕидот
Широк=2. 3 : Проверете позадината се тркалаат големина, боја крои се преклопуваат (2~3 cm) 4 : инфрацрвен вертикална или хоризонтална инструмент за да се обезбеди вертикална ѕид. Памук боја е добра, трајни, шарени, силна уметничка смисла, заедно со стереоскопски 3 D ефекти за избор на домашна декорација. 1 Производи покаже
2 Производ Мерење големина
3 Купувачи мора да се прочита
Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m 2 , Бидејќи многу мали димензии,
1 квадратен метар големина е 125cm(W) X 80см(H) (4'1" X 2'7")нозе
Широк x Висока = Квадратни метри
Како да се одвива со цел : На пример : треба да ѕидот
Широк=2. 7 : Продолжи крои под.
5 Испорака Thme
e Packet во САД : 8-20 дена Кина Пост Воздух Mail : Околу 45 работен Ден Превозот време за Русија ќе биде 30-50days или подолго поради строгите локалните царински преглед. 2 : проверете дали ѕидот формирање, нерамна ѕидови користите пред изградбата пломби се пополни ниво. Треба да се цел Количество : 7
Широк =4m Висока =2m 4m 2м x = 8 м2 заокружување.

Клучни карактеристики

Димензии:
Се Прилагодите Големина
Бренд Име:
слика во слика
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Стил:
Модерна
Материјал:
Растенијата
Број На Модел На:
18007
Шема:
Персоналните Прилагодување
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Материјал:
не ткаени
Големина:
customize for buyer size
Делокруг на примена:
Дневна Соба,Постелнина Соба,Студија,Децата' Соба,Свадба Куќа,Старешини' Соба
Стил:
Модерна,Класични,Земја,За Деца,Европа,Гроздобер,Пастирски

Слични производи во категоријата