• Неодамнешно
  • -46 %
beibehang Големи сопствени позадини троседот во спалната соба дневна соба ТВ пејсаж сликарство позадина ѕид шумата de papel споредено

beibehang Големи сопствени позадини троседот во спалната соба дневна соба ТВ пејсаж сликарство позадина ѕид шумата de papel споредено

DEN 726.00
DEN 1344.00

Количината на стоката
Това е достапна

76m2 заокружување . Не постер.Треба да се цел Количество : 5 ПРАШАЊА : Што оваа позадина? Ова е слика за позадина.на OK Ширина x висина = квадратни метри (квадратни метри) 1 квадратен метар=10. ПРАШАЊА и одговори : Како да знам дека големината на фотографијата позадина? Ова е сопствена позадина. 3 : Пополнете ги деталите . (ширина и висина) . ве молиме да ни каже. Со иста позадина ролни.

Клучни карактеристики

Димензии:
1m2
Бренд Име:
beibehang
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Хартиените Тапети
Број На Модел На:
123
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Стил:
Модерна
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
луо:
15441198

Слични производи во категоријата