• Неодамнешно
  • -42 %
beibehang Големи сопствени позадини модерен минималистички отворено пејзаж мост на реката green во ЖИВО позадина de papel parede listrado

beibehang Големи сопствени позадини модерен минималистички отворено пејзаж мост на реката green во ЖИВО позадина de papel parede

DEN 724.00
DEN 1248.00

Количината на стоката
Това е достапна

Не постер. · 100% од сите deliverd производи се во добар квалитет и под строги испитување пред превозот . Mural позадина.на OK Ширина x висина = квадратни метри (квадратни метри) 1 квадратен метар=10. ѕидот mural. Гаранција и Гаранција : · ве Молиме контактирајте со нас, ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа, u може да се врати побара замена или враќање на пари,но на такси превозот треба да се плати од страна на купувачот .

Клучни карактеристики

Димензии:
1m2
Бренд Име:
beibehang
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Хартиените Тапети
Број На Модел На:
123
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Стил:
Модерна
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
луо:
13389340

Слични производи во категоријата