• Неодамнешно
  • -42 %
beibehang Големи сопствени позадини убава 3D отворено водопади пејзаж во ЖИВО позадина винил тротоарите adhesives

beibehang Големи сопствени позадини убава 3D отворено водопади пејзаж во ЖИВО позадина винил тротоарите adhesives

DEN 724.00
DEN 1248.00

Количината на стоката
Това е достапна

Купувачот цел различна количина. Ве молиме кажете ни информации најчесто поставувани ПРАШАЊА : Било која големина е целокупната шема? Yes (да). · Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Не ѕидот налепници.
1 s quare метар = 1pcs.76 квадратни метри совет : Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед количество На пример : треба да ѕид : Width = 2. ѕидот mural. ПРАШАЊА и одговори : Како да знам дека големината на фотографијата позадина? Ова е сопствена позадина.

Клучни карактеристики

Димензии:
1m2
Бренд Име:
beibehang
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Хартиените Тапети
Број На Модел На:
123
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Стил:
Модерна
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
луо:
15415409

Слични производи во категоријата