• Неодамнешно
  • -42 %
beibehang Обичај Позадини Rhododendron Цвет Море Врв Облак Море во ЖИВО Позадина Образец de papel parede 3d став sala atacado

beibehang Обичај Позадини Rhododendron Цвет Море Врв Облак Море во ЖИВО Позадина Образец de papel parede 3d став sala atacado

DEN 724.00
DEN 1248.00

Количината на стоката
Това е достапна

Со иста позадина ролни. Не постер. Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2.Благодарам u така многу. Ние ќе испрати соодветните стандардни 12 фиксна големина.Во цел број внатре, напишете ја вашата големина информации 4 : Поднесете вашата цел . Гаранција и Гаранција : · ве Молиме контактирајте со нас, ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа, u може да се врати побара замена или враќање на пари,но на такси превозот треба да се плати од страна на купувачот . Ние ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина и цената на најчесто поставувани ПРАШАЊА : купувачи наредено да ја напуштат. Не ролни.

Клучни карактеристики

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Број На Модел На:
123
Тип:
Хартиените Тапети
Стил:
Модерна
Материјал:
Растенијата
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување
луо:
12650871

Слични производи во категоријата