• Неодамнешно
  • -46 %
beibehang Големи сопствена позадина Кањонот сценографијата Кинески сликарство влезот тремот позадина 3d позадина соба сликарство

beibehang Големи сопствена позадина Кањонот сценографијата Кинески сликарство влезот тремот позадина 3d позадина соба сликарство

DEN 726.00
DEN 1344.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Димензии:
1m2
Бренд Име:
beibehang
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Хартиените Тапети
Број На Модел На:
123
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Стил:
Модерна
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
луо:
13916120

Слични производи во категоријата