• Неодамнешно
3D модерна позадина, пеперутка цвет мурали за деца соба троседот во дневната соба позадина позадина декорација ролна хартија

3D модерна позадина, пеперутка цвет мурали за деца соба троседот во дневната соба позадина позадина декорација ролна хартија

DEN 1440.00

Количината на стоката
Това е достапна


3 D модерна позадина, пеперутка цвет мурали за деца соба троседот во дневната соба позадина позадина декорација ролна хартија
Опис
Позадината е прилагодена според вашите ѕид големина (Висина и Ширина). Нашата позадина продажба по квадратен метар.
ве молиме место на цел се однесуваат на следниве caculation метод : 1 единица=1 метар квадратен.Нарачката единица=висина*ширина. На пример, големина : висина од 2.5 метри, широчина од 3 метри. Површина : 2.5 m*3.0 m=7.5 метри квадратни. Ви треба за да купите 8 квадратни метри (8 парчиња). Потоа,целата шема направени од 7.5 метри квадратни.
Ако ви се допаѓа нашите производи , ве молиме да ни остави порака или да ја испратите e-mail, која ги вклучува позадина висина и ширина ви се случува да ред и превозот адреса, а потоа ние ќе ви испратиме понуда, во прв пат.
Имате било какви прашања, добредојдовте да контактирате со услуга за клиентите. Ви благодариме.

Клучни карактеристики

боја:
Врежана, Свила ткаенина, Памук платно
Стил:
за деца
Број На Модел На:
TP00023
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање
Употреба:
Децата' Соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Материјал:
ЕП
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Површински Третман:
Врежана
Тип:
Винил Позадини
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Бренд Име:
ЛУ ЧЕН YI КУЌА
Шема:
пеперутка цвет
Користи:
Децата соба, спална соба, софа, седи соба, хотелот

Слични производи во категоријата