• Неодамнешно
  • -36 %
HUAYI 5x5ft Бели Дрвени Штици Уметност ткаенина Печатени Позадина Фотографија За Новороденче Капка Позадина XT-5579

HUAYI 5x5ft Бели Дрвени Штици Уметност ткаенина Печатени Позадина Фотографија За Новороденче Капка Позадина XT-5579

DEN 492.00
DEN 768.00

Количината на стоката
Това е достапна


Нашето главно backdrops за Доенчињата,Децата,Возрасни,Семејство,Свадба Фаза,Роденден&Празник Партија,Торта&Храна фотографија.
(2)Топлински со железо на задниот дел на објектот,тогаш тоа ќе биде мазна повторно.
Големина на :
Големина на :
(1)најпопуларните големини, треба да се користат за :
3ft x 5ft(100cmx150cm)
4ft x 4ft (125cm X125cm)
4ft x 6ft(125cmx200cm)
5ft x 5ft (150cm X150cm)
5ft x 7ft (150cm X220cm)
5ft x 8ft (150cmx250cm)
5ft x 10ft (150cm X300cm)
(Забелешка : 4 X4ft и 5 X5ft големина секогаш има "Нема Кат дел,можете да изберете за појавување на подови во иста големина од нашата продавница.
Ако цел повеќе,ние, исто така, бродот валани.
За Боја :
Ве молиме имајте на ум дека секој компјутер има различни бои и резолуција прилагодувања така бои се прикажани на вашиот екран може да се разликува малку од реалните
печати во зависност од вашите прилагодувања. Позадина Продавница не може да понуди наплата на замена на предмети кои имаат мала боја варијации за ова
причина бидејќи ова е природниот процес за било печатени објект.Ако имате било какви прашања
plz се чувствуваат слободни да convo нас, и ние ќе среќно ви одговори во рок од 24 часа.
Сите овие димензии се погодни за Новороденче Фотографија и Мали Деца или домашни Миленичиња Фотографија.
Сакате да имате среќен шопинг во нашата продавница! Ви благодариме !
Пакет :
Здиплен во пакет.
Брод укината, може да има некои мали брчки кога ќе се добие тоа,но тоа е лесно да се отстрани навремено :
(1)се Тркалаат до цврсто со еден цилиндар за 3-4 дена,тоа ќе биде во ред.
Сликата ја покажува разликата меѓу веб-сајт покажува и реалните backdrops по печатени
Па не ставајте цел ако не може да прифати разлика. тоа е тенка, но евтини и ефективни .
Материјал
Уметноста Ткаенина е најмногу saleable материјал, овој материјал е светлина, не-водоотпорен, мало diaphanous, други, од не-рефлективен, која е
погоден за внатрешна употреба.
~Добредојдовте на нашата продавница~ Ние сме професионални фотографија позадина производителот.
Исто така, нема џеб на нејзиниот врв.)
(2)Поголема Големина :
7x10ft(220x300cm)
8x10ft(250x300cm)
10x10ft(300x300cm)
10x20ft(300x600cm)
овие големи димензии, исто така, едно парче, лесна.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
HUAYI
Број На Модел На:
XT-5579
Стил:
Деца
Пакет:
Yes
Материјал:
ArtFabric
Тип:
Печатени
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата