• Неодамнешно
  • -36 %
HUAYI Уметност ткаенина Гроздобер Дрвени Штици Позадина Фотографија За Новороденче Капка Позадина XT-5614

HUAYI Уметност ткаенина Гроздобер Дрвени Штици Позадина Фотографија За Новороденче Капка Позадина XT-5614

DEN 307.00
DEN 480.00

Количината на стоката
Това е достапна

Имаме направено се потрудиме да им даде боја опис на секоја позадина. Позадина Продавница не може да понуди наплата на замена на предмети кои имаат мала боја варијации за ова
причина бидејќи ова е природниот процес за било печатени објект.
Ако имате било незадоволство или проблеми откако доби, ве Молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек.
Нашето главно backdrops за Доенчињата,Децата,Возрасни,Семејство,Свадба Фаза,Роденден&Празник Партија,Торта&Храна фотографија.
(2)Топлински со железо на задниот дел на објектот,тогаш тоа ќе биде мазна повторно.
~Добредојдовте на нашата продавница~ Ние сме професионални фотографија позадина производителот.
Исто така, нема џеб на нејзиниот врв.
Сакате да имате среќен шопинг во нашата продавница! Ви благодариме !
Пакет :
Здиплен во пакет.
Прилагоди На Големината :
Ние, исто така, направи сопствени цел во овие материјали без никакви дополнителни надоместоци, ве Молиме порака нас ако ви треба различна големина или дизајн, сакаме да зборувам со вас.)
(2)Поголема Големина :
7x10ft(220x300cm)
8x10ft(250x300cm)
10x10ft(300x300cm)
10x20ft(300x600cm)
овие големи димензии, исто така, едно парче, лесна. тоа е тенка, но евтини и ефективни .Овој поголема големина е погодна за Свадба Фаза,Одмор и забава Фотографија,
Возрасните,Мајчинство и Семејство Фотографија andso на.
Материјал
Уметноста Ткаенина е најмногу saleable материјал, овој материјал е светлина, не-водоотпорен, мало diaphanous, други, од не-рефлективен, која е
погоден за внатрешна употреба.
Сите овие димензии се погодни за Новороденче Фотографија и Мали Деца или домашни Миленичиња Фотографија.
Брод укината, може да има некои мали брчки кога ќе се добие тоа,но тоа е лесно да се отстрани навремено :
(1)се Тркалаат до цврсто со еден цилиндар за 3-4 дена,тоа ќе биде во ред.И оваа позадина не е водоотпорен, не ја користат водата за чистење, ако тоа е валкано,
можете да користете сува крпа или со четка за да се избрише тоа.
За Боја :
Ве молиме имајте на ум дека секој компјутер има различни бои и резолуција прилагодувања така бои се прикажани на вашиот екран може да се разликува малку од реалните
печати во зависност од вашите прилагодувања.

Клучни карактеристики

Големина (мм):
3x5ft Хоризонтална, 4x6ft Хоризонтална, 5x7ft Хоризонтална, 5x8ft Хоризонтална, 5x10ft Хоризонтална
Бренд Име:
HUAYI
Број На Модел На:
XT-5614
Стил:
Деца
Пакет:
Yes
Материјал:
ArtFabric
Тип:
Печатени
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата