• Неодамнешно
  • -36 %
HUAYI Фотографија Позадина божиќ backdrops Фото Проп Божиќ декорација Уметност Ткаенина потекло XT-5596

HUAYI Фотографија Позадина божиќ backdrops Фото Проп Божиќ декорација Уметност Ткаенина потекло XT-5596

DEN 307.00
DEN 480.00

Количината на стоката
Това е достапна


~Добредојдовте на нашата продавница~ Ние сме професионални фотографија позадина производителот.
Ако цел повеќе,ние, исто така, бродот валани. Позадина Продавница не може да понуди наплата на замена на предмети кои имаат мала боја варијации за ова
причина бидејќи ова е природниот процес за било печатени објект.Имаме направено се потрудиме да им даде боја опис на секоја позадина.
Ние се стремиме да обезбедиме највисок квалитет, одлична услуга и неверојатно најниска цена за вас.
(2)Топлински со железо на задниот дел на објектот,тогаш тоа ќе биде мазна повторно.
Прилагоди На Големината :
Ние, исто така, направи сопствени цел во овие материјали без никакви дополнителни надоместоци, ве Молиме порака нас ако ви треба различна големина или дизајн, сакаме да зборувам со вас.
Големина на :
Големина на :
(1)најпопуларните големини, треба да се користат за :
3ft x 5ft(100cmx150cm)
4ft x 4ft (125cm X125cm)
4ft x 6ft(125cmx200cm)
5ft x 5ft (150cm X150cm)
5ft x 7ft (150cm X220cm)
5ft x 8ft (150cmx250cm)
5ft x 10ft (150cm X300cm)
(Забелешка : 4 X4ft и 5 X5ft големина секогаш има "Нема Кат дел,можете да изберете за појавување на подови во иста големина од нашата продавница. тоа е тенка, но евтини и ефективни .Ако имате било какви прашања
plz се чувствуваат слободни да convo нас, и ние ќе среќно ви одговори во рок од 24 часа.)
(2)Поголема Големина :
7x10ft(220x300cm)
8x10ft(250x300cm)
10x10ft(300x300cm)
10x20ft(300x600cm)
овие големи димензии, исто така, едно парче, лесна.
Нашето главно backdrops за Доенчињата,Децата,Возрасни,Семејство,Свадба Фаза,Роденден&Празник Партија,Торта&Храна фотографија.Овој поголема големина е погодна за Свадба Фаза,Одмор и забава Фотографија,
Возрасните,Мајчинство и Семејство Фотографија andso на.
Ако имате било незадоволство или проблеми откако доби, ве Молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек.
За Боја :
Ве молиме имајте на ум дека секој компјутер има различни бои и резолуција прилагодувања така бои се прикажани на вашиот екран може да се разликува малку од реалните
печати во зависност од вашите прилагодувања.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот.

Клучни карактеристики

Големина (мм):
3x5ft, 4x6ft, 5x7ft, 5x8ft, 5x10ft
Бренд Име:
HUAYI
Број На Модел На:
XT-5596
Стил:
Деца
Пакет:
Yes
Материјал:
ArtFabric
Тип:
Печатени
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата