• Неодамнешно
  • -26 %
Винил Фотографија Потекло Деца Backdrops Компјутер Печатени Полиестер Backdrops за Фото Студио Бесплатен превозот S-2138

Винил Фотографија Потекло Деца Backdrops Компјутер Печатени Полиестер Backdrops за Фото Студио Бесплатен превозот S-2138

DEN 419.00
DEN 566.40

Количината на стоката
Това е достапна


Материјал : Сликовно платно(винил крпа)
Материјал Тежина : 120 GSM.
тип : дигитално печатење
Карактеристики : Светло absorbant , Не-рефлективен не џеб ,лесна, компјутерот печатен за реализам.
За : свадба, возрасни, деца, празник партија, комерцијална работа , реклама екранот итн.
Референтна слика : (позадина се користи за да се симулираат реалните сценографијата)
Ако ви се допаѓа сликата,напишете го бројот.остави порака до мене.
(Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се нарача custom-големина. Ве молиме контактирајте со нас)
ПРИМЕР :
3 X6 M
3 X3 M 2.4 X2.4 M
2.4 X3.6 M
1.5 X2.2 M
Внимание
Нема џеб на нејзиниот врв .
За 5x7 позадина, тоа е една солидна парче. За други големини, тоа е поврзувани заедно, но donot влијае на фото снимањето.
Објектот боја може да има разлика од сликата прикажана, се должи да се следи или снимање светлина. Тоа е нормално, ве молиме да се разбере .
Предмети ќе бидат светлина и преносни, што го прави лесно да се спушти слушалката на позадина стојат.
Објектот испратите укината, ќе има брчки лесно да се носат .
Еве начин да го отстраните брчките :
1) се Тркалаат до цврсто со еден цилиндар за 3-4 дена, тоа ќе биде во ред.
2) Топлински со железо на задниот дел на објектот, тогаш тоа ќе биде мазна повторно.
Ние, исто така, имаат 10 X20ft 10 X10ft 8 X12ft,8 X8ft, 5 X7ft позадина за оваа точка, Ако имате одредени големината потреби,
било кој од нашите средини може да се нарача custom-големина. Ве молиме контактирајте со нас .
Исто така, ние може да се печати секоја висока-резолуција на сликата дека сте снабдување.
Сите ткаенини Крпа потекло се направени во кина и се печатени во времето на цел. Олово време се 2-3 работни дена, pls бидете трпеливи за да добиете тоа.
ве молам оставете ме 5 ѕвезди позитивни повратни информации доколку сте задоволни со тоа кога ќе добиете предмети. Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас.
Јас ќе одговори во рок од 24 часа и обидете се што е во моја моќ да ги реши сите проблеми.
Ви благодарам многу!

Клучни карактеристики

Големина (мм):
8x10ft Винил, 5x7ft Винил, 5x8ft Винил, 3x5ft Винил, 6x8ft Винил, 6x10ft Винил, 10x10ft Винил, 8x12ft Винил, 8x8ft Винил, 5x7ft Полиестер, 7x10ft Полиестер
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Број На Модел На:
S-2138
Бренд Име:
comophoto
Стил:
Деца
Материјал:
Винил, Оксфорд, Полиестер
Материјал:
Винил, Оксфорд, Полиестер
Стил:
Деца
is_customized:
Yes
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Оксфорд, Полиестер:
Лесна, перат, нема набори
Винил:
Тенка

Слични производи во категоријата