• Неодамнешно
  • -36 %
HUAYI Пиратски Брод песочна плажа позадина винил фотографија backdrops фото реквизити плажа сценографијата позадина XT-5489

HUAYI Пиратски Брод песочна плажа позадина винил фотографија backdrops фото реквизити плажа сценографијата позадина XT-5489

DEN 307.00
DEN 480.00

Количината на стоката
Това е достапна


Прилагоди На Големината :
Ние, исто така, направи сопствени цел во овие материјали без никакви дополнителни надоместоци, ве Молиме порака нас ако ви треба различна големина или дизајн, сакаме да зборувам со вас.
~Добредојдовте на нашата продавница~ Ние сме професионални фотографија позадина производителот.И оваа позадина не е водоотпорен, не ја користат водата за чистење, ако тоа е валкано,
можете да користете сува крпа или со четка за да се избрише тоа.
потоа валани 3-4days. Позадина Продавница не може да понуди наплата на замена на предмети кои имаат мала боја варијации за ова
причина бидејќи ова е природниот процес за било печатени објект.
Сакате да имате среќен шопинг во нашата продавница! Ви благодариме !

Пакет :
Здиплен во пакет стандардно. Ако некој објект што не имаат опција да брод вашата земја, ве молиме контактирајте ме и јас може да го додадете.

Предмети што не се баш исти како и емисии на веб-страница по печатени.
Материјал
Уметноста Ткаенини : меки,лесни,Лесно да се Свитка & Носат ,поевтини и светлината од платно и винил,
Art Fabric,некое време ние тоа го нарекуваме како тенка винил ,но тоа се многу различни од Винил .Па прочитајте ги внимателно пред да palce цел
Сликата покажува материјали кои се користат
Големина на :
(1)најпопуларните големини, треба да се користат за :
3ft x 5ft(100cmx150cm)
4ft x 4ft (125cm X125cm)
4ft x 6ft(125cmx200cm)
5ft x 5ft (150cm X150cm)
5ft x 7ft (150cm X220cm)
5ft x 8ft (150cmx250cm)
5ft x 10ft (150cm X300cm)
(Забелешка : 4 X4ft и 5 X5ft големина секогаш има "Нема Кат дел,можете да изберете за појавување на подови во иста големина од нашата продавница.
Ако имате било незадоволство или проблеми откако доби, ве Молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек. Овој поголема големина е погодна за Свадба Фаза,Одмор и забава Фотографија,Возрасни,Мајчинство и Семејство Фотографија и така натаму.Имаме направено се потрудиме да им даде боја опис на секоја позадина.
Исто така, нема џеб на нејзиниот врв.Ако имате било какви прашања
plz се чувствуваат слободни да convo нас, и ние ќе среќно ви одговори во рок од 24 часа.

Клучни карактеристики

Големина (мм):
3x5ft, 5x7ft, 5x10ft, 8x12ft, 6x10ft
Бренд Име:
HUAYI
Број На Модел На:
XT-5489
Стил:
Деца
Пакет:
Yes
Материјал:
ткаенина ткаенина
Тип:
Печатени

Слични производи во категоријата