• Неодамнешно
  • -36 %
HUAYI 8x8ft лесна розова folwers позадина фотографија завеса украси винил backdrops флорални background paper Д-8059

HUAYI 8x8ft лесна розова folwers позадина фотографија завеса украси винил backdrops флорални background paper Д-8059

DEN 1229.00
DEN 1920.00

Количината на стоката
Това е достапна


~Добредојдовте на нашата продавница~ Ние сме професионални фотографија позадина производителот.
Сликата ја покажува разликата меѓу веб-сајт покажува и реалните backdrops по печатени
Па не ставајте цел ако не може да прифати разлика.И оваа позадина не е водоотпорен, не ја користат водата за чистење, ако тоа е валкано,
можете да користете сува крпа или со четка за да се избрише тоа.
(2)Топлински со железо на задниот дел на објектот,тогаш тоа ќе биде мазна повторно.
За Боја :
Ве молиме имајте на ум дека секој компјутер има различни бои и резолуција прилагодувања така бои се прикажани на вашиот екран може да се разликува малку од реалните
печати во зависност од вашите прилагодувања.)
(2)Поголема Големина :
7x10ft(220x300cm)
8x10ft(250x300cm)
10x10ft(300x300cm)
10x20ft(300x600cm)
овие големи димензии, исто така, едно парче, лесна.Ако имате било какви прашања
plz се чувствуваат слободни да convo нас, и ние ќе среќно ви одговори во рок од 24 часа.
Големина на :
(1)најпопуларните големини, треба да се користат за :
3ft x 5ft(100cmx150cm)
4ft x 4ft (125cm X125cm)
4ft x 6ft(125cmx200cm)
5ft x 5ft (150cm X150cm)
5ft x 7ft (150cm X220cm)
5ft x 8ft (150cmx250cm)
5ft x 10ft (150cm X300cm)
(Забелешка : 4 X4ft и 5 X5ft големина секогаш има "Нема Кат дел,можете да изберете за појавување на подови во иста големина од нашата продавница.
Брод укината, може да има некои мали брчки кога ќе се добие тоа,но тоа е лесно да се отстрани навремено :
(1)се Тркалаат до цврсто со еден цилиндар за 3-4 дена,тоа ќе биде во ред.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот.
Нашето главно backdrops за Доенчињата,Децата,Возрасни,Семејство,Свадба Фаза,Роденден&Празник Партија,Торта&Храна фотографија. тоа е тенка, но евтини и ефективни .
Ако имате било незадоволство или проблеми откако доби, ве Молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек. Позадина Продавница не може да понуди наплата на замена на предмети кои имаат мала боја варијации за ова
причина бидејќи ова е природниот процес за било печатени објект.
Сите овие димензии се погодни за Новороденче Фотографија и Мали Деца или домашни Миленичиња Фотографија.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
HUAYI
Број На Модел На:
Д-8059
Стил:
Деца
Пакет:
Yes
Материјал:
ArtFabric
Тип:
Печатени

Слични производи во категоријата