• Неодамнешно
  • -31 %
Allenjoy производи за фотографија студио сина решетки среќен денот на таткото подарок вратоврска позадина оригинални нов дизајн photocall

Allenjoy производи за фотографија студио сина решетки среќен денот на таткото подарок вратоврска позадина оригинални нов дизајн

DEN 460.00
DEN 666.72

Количината на стоката
Това е достапна


Полиестер Ако позадина е валкано,што може да се фрли ја во машина за перење.Додавање на врвот/дното џеб или дупка 2.Може да се прилагоди на секоја големина 4.Резолуцијата најмалку 300dpi.Пад на превозот 6. Можете да не контактирате преку aliexpress цел порака или на нашата e-mail кејт(во)globalego.Може да се користи повеќе пати,погоден за Професионални Фотографи и Фото Студио. Ако се е точно, можете да цел овој производ директно .Дебели,трајни,светла во боја,без споеви.Сега имаме 3 видови на материјал : тенок винил полиестер и подебели оксфорд. П : Може да винил материјал биде испран? како да се отстрани набори? A : Тоа може да не се мијат, и можете да го користите железо пеглање во задниот дел на позадината со ниска температура за да се елиминира или намали набори, но ве молам не пеглање во предниот дел од позадината или нека позадина допир на вода, затоа што тоа ќе ја уништи позадина. П : Како можам да ви испрати дизајн?(како да го прилагодите)? А : Што големината дали сакате? Можете да го испратите да ги прилагодите на информации тука. Дополнителни услуги,ве Молиме контактирајте со нас 1.Валани испраќање позадина 3. Можете да ја испратите сликата и други прилагодите информации на нашата E-mail : шон(во)globalego. Значи, ако вие не може да го прифати,ве молиме да се купи со претпазливост. Нашиот дизајнер ќе го направи рендерирање за вас, тогаш јас ќе ви испрати на рендерирање за да потврдите. Треба да се обезбеди висок квалитет на печатење датотека за нас. Тенка-Винил Тенки (исто така трајни),меки,лесни,Лесно да се Свитка & Носат,поевтини и светлината од Полиестер платно,но се уште е tearproof,Така што е погодна за еднократна употреба(роденден),семејство фотографи Забелешка : истиот слика во различни монитори ќе се покаже на различни бои ефекти. Ако ви треба custom background ве молиме слободно контактирајте со нас. Нашите производи се главно насочени на новороденчињата,деца, возрасни,празници,родендени,свадби итн.Позадина може да биде персонализирана шаблон,додадете фотографии,менување на бојата/стил 5.дон П : Е производ направен од хартија или ткаенина? Колку видови на материјал имаш? A : Нашата позадина е направен за клиентите.

Клучни карактеристики

Големина (мм):
Бренд Име:
Allenjoy
Број На Модел На:
Allenjoy
Стил:
Сценско
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Материјал:
тенка винил
Големина:
customize any size
кориснички:
име,датум,фрази,боја,моделот
се применуваат:
студио,фотографии, фотографии,забава,бизнис активност
Основен материјал:
тенка винил,полиестер
Винил Функција:
не може да перење,пеглање backface да се намали набори,затворен,евтини
Полиестер Функција:
мие,пеглање,нема набори,боја повеќе,навистина, отворено,професионални
Други Материјали:
Платно , Свила, Оксфорд ткаенина, ве молиме контактирајте со нас обичај
Пакет:
укината,валани контактирајте со нас на
Друга Услуга:
Повеќе од 5 Парчиња=попусти+брза испорака слободни

Слични производи во категоријата