• Неодамнешно
  • -31 %
Allenjoy Фотографски позадина Дрво Лилјаци Тиква Месечината ноќта на Вештерките Сценографијата Партија Деца Photocall позадини за фото студио

Allenjoy Фотографски позадина Дрво Лилјаци Тиква Месечината ноќта на Вештерките Сценографијата Партија Деца Photocall позадини

DEN 460.00
DEN 666.72

Количината на стоката
Това е достапна

П : Како да го прилагодите на индивидуализира позадина? A : Можете да го испратите да ги прилагодите на информации според броеви на сликата тука.
За нашиот бренд Allenjoy Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фото-студио и нашиот стручен тим.Може да се прилагоди на секоја големина 4. Нашите производи се главно насочени на новороденчињата,деца, возрасни,празници,родендени,свадби итн. Африка, Јужна Америка зема 25-60 работни дена.Пад на превозот 6. За полиестер позадина, може да се мие или железо тоа да се отстрани набори, набори се лесно да се отстранат. Тогаш нашите дизајнери ќе се обиде да дизајн сличен позадина за вас. Дебели,трајни, светла во боја, без споеви. Тоа е префериран избор за фотографи. Дополнителни услуги,ве Молиме контактирајте со нас 1.Додавање на врвот/дното џеб или дупка 2. Тенка-Винил Тенки (исто така трајни), меки, лесни, Лесно да се Свитка & Носат, поевтини и светлината од Полиестер платно, но се уште е tearproof, Така што е погодна за еднократна употреба(роденден), семејство фотографи Забелешка : истиот слика во различни монитори ќе се покаже на различни бои ефекти. П : Колку долго ќе чини за да испратите позадина за мене? A : Ние треба 2-4 работни денови да се произведуваат по нарачка. Во исто време, бидејќи на нашата позадина материјал или сликовно мастило во различни серии, позадина кога се печатени ќе имаат многу мала разлика. Можете да не контактирате преку aliexpress цел порака или на нашата e-mail кејт(во)globalego. Може да се користи повеќе пати, погоден за Професионални Фотографи и Фото Студио.Особено забрзана, Обработени нарачка во рок од 24-48 часа и испраќаат . П : Што е разлика помеѓу тенки винил и полиестер? A : Тенок винил материјал : Не е водоотпорен; Може да се користи само за внатрешна фотографија; Повеќе погоден за еднократна употреба. Максимална лесна ширина на 300cm (други продавници : максимум може да се намали 180cm, поголема големина позадина треба да се spliced;) Полиестер Материјал : Подебели Максимална лесна ширина на 300cm Може да се перат и пеглаат; Било виткање, лесно да се носат Економска цена, Подобар квалитет! Може да се користи како за внатрешна и надворешна фотографија; Може да се користи и складира за долго време.

Клучни карактеристики

Големина (мм):
Број На Модел На:
yy-0060
Стил:
Сценско
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Allenjoy
Материјал:
тенка винил
Големина:
Different sizes to choose
се применуваат:
Фото студио,фотографии, фотографии backdrops
Тема:
Ноќта на вештерките празник трик или лекување
клучен збор:
Сите Hallows' Eve партија тиква фенер
Клучни зборови:
Националните Традиционални Фестивали
Слика Содржина :
Било Содржина На Фотографија
Печатени Начин :
Дигитални Печатени.рачно насликани потекло
Карактер:
Новороденото бебе, Дете фотографии, Фотографот
кориснички:
име,датум,секој збор сите може да се менува

Слични производи во категоријата