• Неодамнешно
  • -36 %
HUAYI Уметност ткаенина Гроздобер Браун Дрвени Штици Позадина Фотографија За Новороденче Капка Позадина XT-5616

HUAYI Уметност ткаенина Гроздобер Браун Дрвени Штици Позадина Фотографија За Новороденче Капка Позадина XT-5616

DEN 307.00
DEN 480.00

Количината на стоката
Това е достапна


Ако цел повеќе,ние, исто така, бродот валани.
За Боја :
Ве молиме имајте на ум дека секој компјутер има различни бои и резолуција прилагодувања така бои се прикажани на вашиот екран може да се разликува малку од реалните
печати во зависност од вашите прилагодувања.
Нашето главно backdrops за Доенчињата,Децата,Возрасни,Семејство,Свадба Фаза,Роденден&Празник Партија,Торта&Храна фотографија.Овој поголема големина е погодна за Свадба Фаза,Одмор и забава Фотографија,
Возрасните,Мајчинство и Семејство Фотографија andso на.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот.И оваа позадина не е водоотпорен, не ја користат водата за чистење, ако тоа е валкано,
можете да користете сува крпа или со четка за да се избрише тоа.
~Добредојдовте на нашата продавница~ Ние сме професионални фотографија позадина производителот.
Големина на :
Големина на :
(1)најпопуларните големини, треба да се користат за :
3ft x 5ft(100cmx150cm)
4ft x 4ft (125cm X125cm)
4ft x 6ft(125cmx200cm)
5ft x 5ft (150cm X150cm)
5ft x 7ft (150cm X220cm)
5ft x 8ft (150cmx250cm)
5ft x 10ft (150cm X300cm)
(Забелешка : 4 X4ft и 5 X5ft големина секогаш има "Нема Кат дел,можете да изберете за појавување на подови во иста големина од нашата продавница.)
(2)Поголема Големина :
7x10ft(220x300cm)
8x10ft(250x300cm)
10x10ft(300x300cm)
10x20ft(300x600cm)
овие големи димензии, исто така, едно парче, лесна.Ако имате било какви прашања
plz се чувствуваат слободни да convo нас, и ние ќе среќно ви одговори во рок од 24 часа.
Сакате да имате среќен шопинг во нашата продавница! Ви благодариме !
Пакет :
Здиплен во пакет.
Ние се стремиме да обезбедиме највисок квалитет, одлична услуга и неверојатно најниска цена за вас. тоа е тенка, но евтини и ефективни .
(2)Топлински со железо на задниот дел на објектот,тогаш тоа ќе биде мазна повторно.
Материјал
Уметноста Ткаенина е најмногу saleable материјал, овој материјал е светлина, не-водоотпорен, мало diaphanous, други, од не-рефлективен, која е
погоден за внатрешна употреба.Имаме направено се потрудиме да им даде боја опис на секоја позадина. Позадина Продавница не може да понуди наплата на замена на предмети кои имаат мала боја варијации за ова
причина бидејќи ова е природниот процес за било печатени објект.

Клучни карактеристики

Големина (мм):
3x5ft Хоризонтална, 4x6ft Хоризонтална, 5x7ft Хоризонтална, 5x8ft Хоризонтална, 5x10ft Хоризонтална
Бренд Име:
HUAYI
Број На Модел На:
XT-5616
Стил:
Деца
Пакет:
Yes
Материјал:
ArtFabric
Тип:
Печатени
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата