• Неодамнешно
  • -20 %
ЖИВОТОТ МАГИЈА КУТИЈА Lona Fotografia Винил Обоен Ѕид Хартија Backdrops Боја Ленти производи за Фотографија

ЖИВОТОТ МАГИЈА КУТИЈА Lona Fotografia Винил Обоен Ѕид Хартија Backdrops Боја Ленти производи за Фотографија

DEN 230.00
DEN 287.52

Количината на стоката
Това е достапна

Постојат неколку начини да се отстрани браздата : (1) ве Молиме да се тркалаат нив со цевка. Но не го прават тоа влажни. Ѕидот е квадратни. Ве молиме цитат ни ако ви треба други големина.
АКО НЕ ЗНАЕТЕ ШТО ДА ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА, ВЕ МОЛИМЕ REGER ДА СЕ ПОДОЛУ ГОЛЕМИНА RECOMMENDATATION ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ МЕ
ИМАЈТЕ РАСТОЈАНИЕ КОГА го ПРЕЗЕМАЊЕ на СЛИКА за ДА се ИЗБЕГНЕ ТАА БОЈА РАЗЛИКА Различни cumputer може да имаат различни р esolution, па таму можеби малку боја разликата помеѓу сликата и actural објект. Влажни ќе се направи боја исчезнат. Оваа мала тежина ткаенина ќе ви даде интензивна живописни бои кои сте биле во потрага за во позадина.
ЖИВОТОТ МАГИЈА КУТИЈА Lona Fotografia Винил Обоен Ѕид Хартија Backdrops Боја Ленти производи за Фотографија
ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ
Големина на :
Ве молиме, изберете ја големината на оваа фотографија позадина :
90x125cm
100x125cm
100x150cm
150x150cm 150x200cm 150x220cm 200x250cm 200x300cm 300x300cm 300x500cm 300x600cm 400x500cm 250x360cm 240x250cm
Други Големина Понуди :
Ние обезбедуваме други големина премногу. (2) ве Молиме железо позадина на задната страна со многу ниска топлина. Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот. Ние гарантираме вашето 100% задоволително. Враќање превозот цена треба да се плати од страна на вас, ако тоа не е наш проблем. Ние ќе се стави на слободен подарок за секој пакет да ве изненади
УСЛУГА
100% Задоволително, Ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни даде на 5 ѕвезди добар фидбек. Овој метод може да се водат позадина. Големината на подот = вкупна висина - ѕидот висина(ширина) На пример, ако ширината е 200cm, на висина е 300cm. Ве молиме имајте предвид, на увозни давачки треба да бидат платени од вас.
Материјал :
Сликовно платно (хемиски влакна, може да се свитка).
Обработка На Време :
3 до 5 дена. Превозот обично се 7-25 работни дена (30 - 60 дена). Бидејќи материјалот ширина е 125cm или 150cm. Ако би сакал да користите какви било други методи за плаќање, ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние го задржуваме сите права за собирање на дополнителни превозот на товар. МНОГУ ВАЖНО : ширина и висина на ѕидот се исти. nappy Промена Кеси nappy мокра торба жените торба пелена торба ул
.

Клучни карактеристики

Големина (мм):
100x125cm, 100x150cm, 150x150cm, 150x200cm, 150x220cm, 150x300cm, 180x250cm, 200x250cm, 200x300cm, 240x250cm, 300x300cm, 250x360cm, 300x500cm, 300x600cm, 400x500cm, 125x150cm, 70x125cm, 45x60cm
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
Животот Магија Кутија
Стил:
Полна Боја
Број На Модел На:
FG19
Материјал:
Винил
Големина:
Can be customized
Слика cotent:
Може да се прилагоди
Повод:
роденден, свадба, Божиќ, Велигден, партија, танц, матурска, холидеј...
Погоден за:
бебе, возрасни, семејство, домашни миленици, производи, чаши, цвеќиња...
професија:
фото позадина фотографија позадина, Падот Фотографија Backdrops
Други име:
photocall, зелен екран, корен, позадина, Падот Backdrops За Фотографија
Направени од:
Винил. Ако се погледне за други ткаенини, ве молиме контактирајте ме.
Користат За:
фотографија
Клучни зборови:
fondo estudio fotografico, fondo photocall,
DIY:
Направете фотографии дома со овој Пренослив Backdrops За Фотографија

Слични производи во категоријата