• Неодамнешно
  • -30 %
5x7ft Винил Фотографија Позадина Прилагодено Оксфорд Позадина Компјутер Печатени Деца backdrops за фото Студио S-2464

5x7ft Винил Фотографија Позадина Прилагодено Оксфорд Позадина Компјутер Печатени Деца backdrops за фото Студио S-2464

DEN 430.00
DEN 614.40

Количината на стоката
Това е достапна


Производство на сликата :
(Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се нарача custom-големина. Ве молиме контактирајте со нас)
Материјал : Сликовно крпа, компјутерот печатен за реализам. Нема џеб на нејзиниот врв.
Карактеристики :
Светлината absorbant Не-рефлективен
За : свадба, возрасни, деца, празник партија,комерцијална работа и др.
Опис
Сликовно крпа позадина е нашата најнова и најголема компјутер-насликани на платно.
Оваа лесна ткаенина ќе ви даде интензивна живописни бои кои сте биле во потрага за во позадина.
Објектот боја може да има боја разлика од сликата се прикажува, поради набљудувачите и снимање светлина. Тоа е нормално, ве молиме да се разбере .
Предмети ќе бидат светлина и преносни, што го прави лесно да се спушти слушалката на позадина стојат.
Точка на испорака од страна на укината, ќе има брчки лесно да се носат.
Еве начин да го отстраните брчките :
1) се Тркалаат до цврсто со еден цилиндар за 3-4 дена, тоа ќе биде во ред.
2) Топлински со пареа железо на задниот дел на објектот, тогаш тоа ќе биде мазна повторно.
Внимание
Ние, исто така, имаат 10 X20ft 10 X10ft 8 X12ft,8 X8ft, 5 X7ft позадина за оваа точка,ако е потребно, ве молиме да ни даде порака!
Ако имаш конкретни големината потреби, било од нашите средини може да се нарача custom-големина.
Ве молиме контактирајте со нас. Исто така, ние може да се печати секоја висока-резолуција на сликата дека сте снабдување.
Сите ткаенини Крпа потекло се направени во кина и се печатени во времето на цел. Олово време е 1-2working дена,
pls бидете трпеливи за да добиете тоа. Ве молам оставете ме од 5 ѕвезди позитивни повратни информации доколку сте задоволни со тоа кога ќе добиете предмети.
Вашиот позитивен фидбек е најдобар охрабрување за нас. ако не се задоволни со трансакцијата,
ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со мене ,јас ќе одговори во рок од 24 часа и обидете се што е во моја моќ да ги реши сите проблеми.
Ви благодариме !

Клучни карактеристики

Големина (мм):
100x150cm Винил, 150x220cm Винил, 150x250cm Винил, 180x250cm Винил, 180x300cm Винил, 240x250cm Винил, 300x300cm Винил, 240x360cm Винил, 150x220cm Оксфорд, 200x300cm Оксфорд
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
MEHOFOTO
Материјал:
Платно
Стил:
Деца
Број На Модел На:
S-2464
свадба фотографија backdrops:
децата позадина
винил платно:
пресметано печатени
Големина (мм):
1500

Слични производи во категоријата