• Неодамнешно
  • -10 %
Laeacco Соба Внатрешни Работи Прозорецот На Белата Завеса Фотографија Потекло Прилагодено Фотографски Backdrops Реквизити За Фото Студио

Laeacco Соба Внатрешни Работи Прозорецот На Белата Завеса Фотографија Потекло Прилагодено Фотографски Backdrops Реквизити За

DEN 198.00
DEN 220.32

Количината на стоката
Това е достапна

Кога ќе се направи фотографии(престрелки), ве молиме имајте на растојание до позадина. Сите нарачки ќе бидат обработени ПОБРЗО, следење на број ќе се додаде во времето. Ве молиме не грижете се, набори може да биде отстранета лесно. Нашите дизајнери може да дизајнира различни позадини врз основа на секој клиент е потреби, Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Повратни информации : Нашите цели се на вашиот 100% задоволство, вашиот повтори бизнис и вашите позитивни повратни информации! Комуникацијата е повеќе ефикасен од неутрална/негативна повратна информација и спор. Нашата фотографија позадина, главно, се однесува и на деца, возрасни, роденден партии, свадба фаза и така натаму. Ако се затворени за тоа, дека ќе изгледа малку pixelated. Тоа може да се користи на многу настани, како што е затворен партии, корпоративни настани, училиште, матура, свадба, корпоративната работа, поле собири или украси. Ново печатење со висок квалитет на хемиски влакна инкџет ткаенина/винил крпа. Мат процес, не-отсјај, не-рефлективен совршен ефект за фотографија. Ние ја цениме вашата 5-Ѕвезда позитивни повратни информации, и ќе го стори истото за возврат. Ќе ви даде задоволителен одговор. Убаво боја, висока резолуција & силна артикулационите. Поради екранот и осветлувањето се различни, вистинската боја можеби се разликуваат малку. Ве молам, разберете дека тоа е купувачот е должност ако постои било обичај или увоз доход. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. Ние ќе го реши проблемот на ваше задоволство!
. Се враќа : Ако не сте задоволни како сте го добиле на објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Се врати превозот надомест е да се плати од страна на купувачите. Детали За Производот : Карактеристики : 1. Пакет & Превозот : Сите предмети ќе биде укината за време на испорака како валани позадина ќе преку граница на пост-пошта, така што ќе се појавуваат брчки.A B O U T O U R B A C K D R O P S Ние сме професионални производител на фотографија позадина, тим од професионални дизајнери и фотографија студио.

Клучни карактеристики

Големина (мм):
Тенка Крпа 60x60cm, Тенка Крпа 90x90cm, Тенка Крпа 120x120cm, Тенка Крпа 150x150cm, Тенка Крпа 180x180cm, Тенка Крпа 250x250cm, Тенка Крпа 300x300cm
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Број На Модел На:
NBK03717
Бренд Име:
laeacco
Стил:
Сценско
Материјал:
Хемиски Влакна Инкџет Ткаенина
Индивидуализира:
Yes
Ве Молиме Да Забележите:
Објектот содржи само позадина

Слични производи во категоријата