• Неодамнешно
  • -10 %
Laeacco Одбор Шапка Топката Бебе Шарени Куфер Дете Фотографија Потекло Прилагодено Фотографски Backdrops За Фото Студио

Laeacco Одбор Шапка Топката Бебе Шарени Куфер Дете Фотографија Потекло Прилагодено Фотографски Backdrops За Фото Студио

DEN 172.00
DEN 191.52

Количината на стоката
Това е достапна

Ве молиме не грижете се, набори може да биде отстранета лесно. Детали За Производот : Карактеристики : 1. Сите нарачки ќе бидат обработени ПОБРЗО, следење на број ќе се додаде во времето. Мат процес, не-отсјај, не-рефлективен совршен ефект за фотографија. Ново печатење со висок квалитет на хемиски влакна инкџет ткаенина/винил крпа. Ние ќе го реши проблемот на ваше задоволство!
. Убаво боја, висока резолуција & силна артикулационите. Пакет & Превозот : Сите предмети ќе биде укината за време на испорака како валани позадина ќе преку граница на пост-пошта, така што ќе се појавуваат брчки. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. Повратни информации : Нашите цели се на вашиот 100% задоволство, вашиот повтори бизнис и вашите позитивни повратни информации! Комуникацијата е повеќе ефикасен од неутрална/негативна повратна информација и спор.A B O U T O U R B A C K D R O P S Ние сме професионални производител на фотографија позадина, тим од професионални дизајнери и фотографија студио. Ве молам, разберете дека тоа е купувачот е должност ако постои било обичај или увоз доход. Ние ја цениме вашата 5-Ѕвезда позитивни повратни информации, и ќе го стори истото за возврат. Ќе ви даде задоволителен одговор. Поради екранот и осветлувањето се различни, вистинската боја можеби се разликуваат малку. Нашите дизајнери може да дизајнира различни позадини врз основа на секој клиент е потреби, Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ако се затворени за тоа, дека ќе изгледа малку pixelated.
Молиме забележете : Повеќето големини позадина е во 1 парче , САМО големини дека и ширина & висина се над 10ft/3М ќе бидат поврзувани заедно со 2 или повеќе делови. Се враќа : Ако не сте задоволни како сте го добиле на објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Кога ќе се направи фотографии(престрелки), ве молиме имајте на растојание до позадина. Тоа може да се користи на многу настани, како што е затворен партии, корпоративни настани, училиште, матура, свадба, корпоративната работа, поле собири или украси.

Клучни карактеристики

Големина (мм):
Тенка Крпа 60x40cm, Тенка Крпа 90x60cm, Тенка Крпа 120x80cm, Тенка Крпа 150x100cm, Тенка Крпа 180x120cm, Тенка Крпа 220x150cm, Тенка Крпа 270x180cm, Тенка Крпа 300x200cm
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
NBK02530
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
laeacco
Стил:
Сценско
Материјал:
Хемиски Влакна Инкџет Ткаенина
Индивидуализира:
Yes
Ве Молиме Да Забележите:
Објектот содржи само позадина

Слични производи во категоријата