• Неодамнешно
  • -36 %
HUAYI Винил Фотографија Позадина црна, златна Лента Компјутер Печатени Свеж Стил Backdrops за Фото Студио свадба XT-6603

HUAYI Винил Фотографија Позадина црна, златна Лента Компјутер Печатени Свеж Стил Backdrops за Фото Студио свадба XT-6603

DEN 307.00
DEN 480.00

Количината на стоката
Това е достапнаПредмети што не се баш исти како и емисии на веб-страница по печатени.
Сакате да имате среќен шопинг во нашата продавница! Ви благодариме !

Пакет :
Здиплен во пакет стандардно. Овој поголема големина е погодна за Свадба Фаза,Одмор и забава Фотографија,Возрасни,Мајчинство и Семејство Фотографија и така натаму. Сепак, ние може да додадете Grommets
или Пол џебови за мали дополнителни трошоци(ве Молиме да побара ова пред да нарачате). исто така, може да се земе слики со флеш,тогаш брчки повеќе invisable .Па прочитајте ги внимателно пред да palce цел
Сликата покажува материјали кои се користат
Големина на :
(1)најпопуларните големини, треба да се користат за :
3ft x 5ft(100cmx150cm)
4ft x 4ft (125cm X125cm)
4ft x 6ft(125cmx200cm)
5ft x 5ft (150cm X150cm)
5ft x 7ft (150cm X220cm)
5ft x 8ft (150cmx250cm)
5ft x 10ft (150cm X300cm)
(2)Поголема Големина :
7x10ft(220x300cm)
8x10ft(250x300cm)
10x10ft(300x300cm)
10x20ft(300x600cm)
овие големи димензии, исто така, едно парче, лесна .

Како да се откажам од позадина :
Обично Фотографи(вклучително и себеси) користење фотографија позадина прстиња за да висат на овие на трибина.
Исто така, нема џеб на нејзиниот врв.
потоа валани 3-4days.
Ние се стремиме да обезбедиме највисок квалитет, одлична услуга и неверојатно најниска цена за вас.
Нашето главно backdrops за Доенчињата,Децата,Возрасни,Семејство,Свадба Фаза,Роденден&Празник Партија,Торта&Храна фотографија.Ако имате било какви прашања
plz се чувствуваат слободни да convo нас, и ние ќе среќно ви одговори во рок од 24 часа.
Ако имате било незадоволство или проблеми откако доби, ве Молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек.Имаме направено се потрудиме да им даде боја опис на секоја позадина.И оваа позадина не е водоотпорен, не ја користат водата за чистење, ако тоа е валкано,
можете да користете сува крпа или со четка за да се избрише тоа.
Прилагоди На Големината :
Ние, исто така, направи сопствени цел во овие материјали без никакви дополнителни надоместоци, ве Молиме порака нас ако ви треба различна големина или дизајн, сакаме да зборувам со вас.
памук брчки бесплатно,не-рефлективен,лесна,перат,лесно да се свитка и носат.

Клучни карактеристики

Големина (мм):
3x5ft тенка винил, 4x6ft тенка винил, 5x7ft тенка винил, 5x8ft тенка винил, 5x10ft тенка винил, 6x8ft лесна, 7x10ft лесна, 8x10ft лесна, 8x12ft лесна, 5x7ft памук, 5x10ft памук, 6x8ft памук, 6x10ft памук
Бренд Име:
HUAYI
Број На Модел На:
XT-6603
Стил:
Деца
Пакет:
Yes
Материјал:
ткаенина ткаенина
Тип:
Печатени

Слични производи во категоријата