• Неодамнешно
  • -30 %
Нови Mens Тесни Компресија на мускулите Шорцеви за Мажи Фитнес Облека воена Кратки Панталони Homme за Мажи шорцеви секојдневен кратки панталони мажи

Нови Mens Тесни Компресија на мускулите Шорцеви за Мажи Фитнес Облека воена Кратки Панталони Homme за Мажи шорцеви секојдневен

DEN 302.00
DEN 431.52

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Шорцеви
Бренд Име:
JTCOJX
Број На Модел На:
DK01-DK05
Материјал:
Полиестер,Spandex
Должина:
Shorts
Панталона Стил:
Редовни
Декорација:
Spliced
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Одговара Тип:
Слаби
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината

Слични производи во категоријата