• Неодамнешно
  • -49 %
Мажите Компресија Носат Под База Слој Панталони Хулахопки

Мажите Компресија Носат Под База Слој Панталони Хулахопки

DEN 188.00
DEN 368.64

Количината на стоката
Това е достапна


Мажите Спортски Сали Компресија Носат Под База Слој Шорцеви Панталони Атлетик Хулахопки
Карактеристики : 100% Сосема нов мора да има ставка за момци кои сакаат да се издвоите од толпата Компресија панталони изработени од wicking материјал да ти чува на ладно и суво Изберете од нашата палета на светли бои! Карактеристики : Материјал : Високо Еластична Полиестер Боја : Фрагмент Црна/Молња Сино/Шарени Црна/Шарени Жолта Големина : S/M/L/XL/2 XL/3 XL Големина Должина Половината Хип Отворање S 87cm(34.25 во) 64cm(25.19 во) 88cm(34.64 во) 21cm(8.26 во) M 90cm(35.43 во) 68cm(26.77 во) 90cm(35.43 во) 22cm(8.66 во) L 92cm(36.22 во) 72cm(28.34 во) 92cm(36.22 во) 23cm(9.05 во) XL 93cm(36.61 во) 76cm(29.92 во) 94cm(37in) 23cm(9.05 во) 2 XL 94cm(37in) 80см(31.49 во) 97cm(38.18 во) 23cm(9.05 во) 3 XL 96cm(37.79 во) 82cm(32.28 во) 100cm(39.37 во) 24cm(9.44 во) Количина : 1 КОМПЈУТЕР Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-4 CM се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме! 1 инч = 2.54 см Пакетот вклучува : 1 x Кратки Панталони (без мало пакет)

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Шорцеви
Одговара Тип:
Редовни
Бренд Име:
THINKTHENDO
Материјал:
Полиестер
Должина:
Shorts
Декорација:
Panelled
Панталона Стил:
Редовни
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината
Број На Модел На:
7AY00235

Слични производи во категоријата