• Неодамнешно
  • -49 %
Дома Текстил Сирена Постелнина Поставите Белата Бургундија Риба Прекривки Покрие Поставите Рамен Лист Полиестер Кралицата Цар Големина Pillowcases

Дома Текстил Сирена Постелнина Поставите Белата Бургундија Риба Прекривки Покрие Поставите Рамен Лист Полиестер Кралицата Цар

DEN 513.00
DEN 1006.56

Количината на стоката
Това е достапна


Точка Име : Дигитално Печатење Постелнина Поставите ***Материјал : Микрофибер се Чувствува Како Египетски памук ***Погоден за Четири Сезони : Пролет, Лето, Есен, Зима ***Прекривки Маска се користи за покривање на утешителот или ватенка, без чувства. ***На објектот е боја може да биде малку поинаков од фотографиите. ***Ве молиме овозможи 3-5cm големина се разликуваат. 3 Pcs Постелнина Без Поставување Flatsheet, Вклучуваат Само Еден Прекривки Маска + Две Pillowcases НИ Близнак : Прекривки ги Покрие : 173cm*218cm*1, Pillowcase : 51cm*66cm*2, Flatsheet : 220x230cm*1 НАС Целост : Прекривки ги Покрие : 203cm*228cm*1, Pillowcase : 51cm*66cm*2, Flatsheet : 220x230cm*1 НАС Кралицата : Прекривки ги Покрие : 228cm*228cm*1, Pillowcase : 51cm*91cm*2, Flatsheet : 220x260cm*1 НАС Кралот : Прекривки Опфаќаат : 264cm*228cm*1, Pillowcase : 51cm*91cm*2, Flatsheet : 220x260cm*1 Стандард Pillowcase : 51cm*66cm*2 (без пломби) Цар Големина Pillowcase : 51cm*91cm*2 (без пломби)
4pcs сет Постелнина, Постелнина сет, 3 D сет постелнина, Кревет и постелнина, Дигитално печатење, Ватенка маска, Flatsheet, Bedsheet, Pillowcase/ перница маска, Прекривки покрие сет, Спална соба украс, Подарок, Близнак/full/кралицата/кралот, Шарени, Луксузни, Домашен текстил, 100% полиестер, Нов дизајн, Популарна, Жакард, Утешителот покрие сет, Паун, Пердув, Египетски памук, Удобно, со Висок квалитет, Микрофибер ткаенини, Везови, Евтини, Моден дизајн, Комбинација ватенка, Без пломби, Мека, Изменуваат, Facorty трговија на Големо, за Домашна употреба, Опремени лист, Flatsheet сет, Перница маска, Различни, бои, Пеперутка, Комплет, Bedspread, слон, животински облик, цвет, fox, Чешка Стил, Европските Земји, череп сет постелнина, племенски стил, егзотични национални, етнички стил, colverlet

Клучни карактеристики

Големина:
US FULL, US KING, US QUEEN, US TWIN, 3PCS US QUEEN, 3PCS US FULL, 3PCS US TWIN, 3PCS US KING, STANDARD PILLOWCASES, KING PILLOWCASES
Материјал:
100% Полиестер
Стил:
Обична
тема count:
200TC
Ткаенина Густина:
128X68
Пополнување:
Никој
Употреба:
Дома
Техника:
Со Рамен Екран Печатење
Тип:
Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува
Апликација Големина:
1.5 m (5 метри),2.0 m (6.6 стапки),1.8 метри (6 стапки)
Ткаенина Count:
60
одделение:
квалитет
Шема:
Печатени
Број На Модел На:
SK15
is_customized:
Yes
Бренд Име:
JESSY ДОМА
Количина:
2 парчиња/3pcs/4pcs
Тип:
Прекривки Покрие Сет(Без Утешителот)

Слични производи во категоријата