• Неодамнешно
  • -0 %
3pcs Прекривки Покрие Поставите Полиестер луксузни Печатени Мека Вклучуваат Ватенка Покрие навлаки Близнак Кралицата Кралот

3pcs Прекривки Покрие Поставите Полиестер луксузни Печатени Мека Вклучуваат Ватенка Покрие навлаки Близнак Кралицата Кралот

DEN 1723.00
DEN 1723.20

Количината на стоката
Това е достапна


Големина на :
Близнаци Прекривки ги Покрие : 68×86 инчен(150×200cm)
Перница Случај : 20×26 инчи(51×66cm) Кралицата
Прекривки ги Покрие : 88×92 инчен(224×235cm)
Перница Случај : 20×26 инчи(51×66cm) Кралот
Прекривки ги Покрие : 104 x 92 инчен (265 x 235cm) Перница Случај : 20 x 36 инчи(51×92cm)
Answer : ___________________________ Note :
Овие проекти не се вклучат сите утешителот/ватенка
Големина може да се прилагоди
Прирачник за мерење, 3-5cm грешка е нормално.
Близнаци Големина вклучуваат само еден pillowcase.
Фото :

Клучни карактеристики

Големина:
US King 104x92 inch, US Queen 88x92 inch, US Twin 68x86 inch
Апликација Големина:
1.2 m (4 метри),1.8 метри (6 стапки),2.0 m (6.6 стапки),2.2 m (7 стапки),2.5 m (8 стапки),1.5 m (5 метри)
Стил:
Модерна
Количина:
3 еез
одделение:
квалитет
тема count:
400TC
Материјал:
100% Полиестер Влакна
Број На Модел На:
DCS-PV18/19
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
Пополнување:
Никој
Техника:
Ткаени
Тежина:
140gsm
Бренд Име:
Едноставен И Opulence
Шема:
Печатени
Ткаенина Густина:
128X68
Тип:
Прекривки Покрие Поставува
Ткаенина Count:
30
Шаблон Тип:
Геометриски
is_customized:
No
Употреба:
Дома
Ткаењето Технологија:
Tabby
Возрасна Група:
Возрасни

Слични производи во категоријата