• Неодамнешно
  • -30 %
4pcs Памук Печатени Свежи Пролетни Цвеќиња Постелнина поставите Удобно Мека Прекривки Покрие поставите чаршаф Pillowcases Кралицата Цар Големина

4pcs Памук Печатени Свежи Пролетни Цвеќиња Постелнина поставите Удобно Мека Прекривки Покрие поставите чаршаф Pillowcases

DEN 3830.00
DEN 5472.00

Количината на стоката
Това е достапна

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Еколошки печатење и боење процес, без никакви штетни хемиски состав, убава природна боја.
4pcs 100% Памук Печатени Свежи Пролетни Цвеќиња Постелнина поставите Удобно Мека Прекривки Покрие поставите чаршаф Pillowcases Кралицата Цар Големина
Материјал : 100% памук
1cm=0. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
color2
color3
color4
color5
color6
color7
color8
color9
color10
color11
color12
color13
color14
color15
color16
color17
color18
color19
color20
color21
color22
БЕСПЛАТЕН ПОДАРОК
Добрата вест
Сега се купи објект, не само што ќе уживате попусти но, исто така, може да се добие убав подарок. Ние само брод да се потврди цел адреси. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.

Клучни карактеристики

Големина:
Queen size 4pcs, King size 4pcs
Стил:
Пастирски
Ткаенина Густина:
133X72
Бренд Име:
IvaRose ДОМА ТЕКСТИЛ
Пополнување:
Никој
Употреба:
Дома
Тип:
Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува
Апликација Големина:
1.5 m (5 метри),2.0 m (6.6 стапки),1.8 метри (6 стапки)
Шаблон Тип:
Растенијата
Материјал:
100% Памук
одделение:
квалитет
Шема:
Печатени
Тежина:
3.0KG
Ткаенина Count:
40
тема count:
400TC
Количина:
4 парчиња
Техника:
Реактивен Печатење
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
Број На Модел На:
70
Возрасна Група:
Возрасни,Деца
Кралицата Големина:
прекривки маска
4pcs:
1 компјутер Прекривки Маска + 1 компјутер чаршаф + 2 парчиња pillowcases
Постелнината Наместите Бојата:
сина,Кафена,портокалова,розова,сива,бела
Тип:
Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува
кралот големина:
прекривки маска

Слични производи во категоријата