• Неодамнешно
  • -30 %
Лаи Јин Сонце 3D Црн Череп Марија Монро и скелетот Печатени Прекривки Покрие Поставите 3pcs Двојно Кралицата Кралот Bedclothes Постелнина

Лаи Јин Сонце 3D Црн Череп Марија Монро и скелетот Печатени Прекривки Покрие Поставите 3pcs Двојно Кралицата Кралот Bedclothes

DEN 1680.00
DEN 2400.00

Количината на стоката
Това е достапна


Важно потсетување!!!
1.Овој производ е 2/3 КОМПЈУТЕРИ постелнина сетови, тоа е не содржи ватенка!
е прекривки покрие , не ватенка! не falt лист сет инклузивно
1 ... Прекривки Покрие Поставите 3pcs = 1 Прекривки Маска + 2/1 Pillow Шамс
не Прекривки и не кревет лист за Објектот на Име на : Постелнина Поставите Пакување Листа : 1* Прекривки Маска + 1/2* навлаки за Ткаенини : Микрофибер Сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима Големина : USA-CA SZIE Близнак : 1 парче Прекривки Покрие 155 x210 см , 2 парче Pillowcase 48x74cm) велика БРИТАНИЈА Двоен : 1 парче Прекривки Покрие 79"x79"( 200x200cm), 2 парче Pillowcase 48x74cm) Целост : 1 парче Прекривки Покрие 79"x90"( 200x230 cm ), 2 парче Pillowcase 48x74cm Кралицата : 1 парче Прекривки Покријат 90"x90"( 228x228cm), 2 парче Pillowcase 50x70cm Крал : 1 парче Прекривки Покрие 102"x90"( 259x229cm), 2 парче Pillowcase 51x91cm Франција Крал : 1 парче Прекривки Покрие 2 20x240 cm), 2 парче Pillowcase 48x74cm
Љубезно Потсетник
1.Прирачник за мерење на 2-6cm грешка е дозволиво
2.ако сакате друга големина, ве молиме контактирајте
3.брза испорака, бесплатен превозот не значи дека вие не треба да плаќаат екстра Обичај
4.друга земја големина е различна, ве молиме да се провери пред да се купат
5.поради долги транспорт проблем, производот не е така рамен како слика, но не влијае на користењето
6.едноставно Пакување
7.маска без поставување Утешителот, само опфаќа
8.Не се впие измијте

Клучни карактеристики

Големина:
Twin 155x210cm, US Full 200x230cm, US Queen228x228cm, US King 228x260cm, UK Double200x200cm, Customized, France King 220x240
Бренд Име:
Лаи Јин Сонцето
Пополнување:
Никој
Тип:
Прекривки Покрие Поставува
одделение:
квалитет
Материјал:
Полиестер / Памук
Шема:
Печатени
Стил:
Twill
Употреба:
Дома
Техника:
Дијагонала Печатење
Шаблон Тип:
Животните
Апликација Големина:
1.5 m (5 метри),1.8 метри (6 стапки),1.35 m (4.5 метри),1.2 m (4 метри),1.0 m (3.3 стапки),2.0 m (6.6 нозе)
Ткаенина Густина:
133X72
Ткаенина Count:
40
тема count:
400TC
Број На Модел На:
PC
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
Тежина:
1-2KG
is_customized:
Yes
Количина:
2/3pcs
Технологија На Печатење:
Реактивен Печатење
Ткаењето Технологија:
Дијагонала
Употреба:
Домот, Свадба, Други
Свадба Постелнина Тип:
Свадба Четири-парче Комплет
Функција:
Расположливиот

Слични производи во категоријата