• Неодамнешно
  • -30 %
4pcs Висок Квалитет Памук Печатени Фламинго Постелнина поставите Удобно Мека Прекривки Покрие поставите чаршаф Pillowcases Кралицата Цар Големина

4pcs Висок Квалитет Памук Печатени Фламинго Постелнина поставите Удобно Мека Прекривки Покрие поставите чаршаф Pillowcases

DEN 3830.00
DEN 5472.00

Количината на стоката
Това е достапна

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Plz изберете големина accroding на вашиот кревет и утешителот големина. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Таму ќе биде 1-5cm големина разлика, plz бидете сигурни дека ќе не ум пред цел. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
4pcs Висок Квалитет 100% Памук Печатени Фламинго Постелнина поставите Удобно Мека Прекривки Покрие поставите чаршаф Pillowcases Кралицата Цар Големина
Материјал : 100% памук
1cm=0. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.8 m кревет
Кралицата Големина 4 Парчиња
1 парче Прекривки ги Покрие : 200*230cm
1 парче чаршаф : 245*250cm
2 парчиња Pillowcases : 48*74cm
Кралот Големина : Погоден за 2. Боите може да имаат различни како разлика екранот,plz љубезно ве молиме да се разбере. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.ви благодарам многу.
color1
Висок квалитет 100% памучна ткаенина,тенки влакна грубост, со извонредна мекост,мазна, Свиленкаста,Удобно здрава дише, на ткаенина не може да се топката, а не исчезнат. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Памук чаршаф, Меки и удобни,drape подобро. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.

Клучни карактеристики

Големина:
Queen size 4pcs, King size 4pcs
Ткаенина Густина:
133X72
Бренд Име:
IvaRose ДОМА ТЕКСТИЛ
Пополнување:
Никој
Употреба:
Дома
Тип:
Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува
Апликација Големина:
1.5 m (5 метри),2.0 m (6.6 стапки),1.8 метри (6 стапки)
Материјал:
100% Памук
одделение:
квалитет
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Геометриски
Тежина:
3.0KG
Ткаенина Count:
40
Стил:
Европски и Американски Стил
тема count:
400TC
Количина:
4 парчиња
Техника:
Реактивен Печатење
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
Број На Модел На:
70
Возрасна Група:
Возрасни,Деца
Кралицата Големина:
прекривки маска
4pcs:
1 компјутер Прекривки Маска + 1 компјутер чаршаф + 2 парчиња pillowcases
Постелнината Наместите Бојата:
сина,Кафена,портокалова,розова,сива,бела
Тип:
Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува
кралот големина:
прекривки маска

Слични производи во категоријата